Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Charita sv. Vojtěcha

Prosim o zhodnoceni:

1) designu
2) kodu
3) SEO
4) pouzitelnosti a pristupnosti
YoSarin
Profil
Romanticka
Bez obrázků je levé menu téměř nečitelné
Buď jsem unavenější než si myslím, nebo jsou všechny ostatní chyby o úroveň výš než moje znalosti, popřípadě tam nejsou žádné (chyby i moje znalosti).
Jen osobně se mi nelíbí nalepení hlavičky na vrch - osoby na fotkách vypadají v tomto "bezčelném" provedení divně.
Seznamy s pluskem (aha, to asi bude červený kříž naruby) mě svádějí ke klikání za účelem rozbalování.
<OT>
Ten červený ptáček - to je ODS křížená s komunisty? Pak že křídla vám dá jen redbull...
</OT>
Je to hodně nad moji úroveň - těžko se mi to hodnotí :-)
Jinak mi ten design přijde hezkej, hodí se tam...
Yo'Sarin
YoSarin
Profil
A ještě jedno - na http://www.slavicin.charita.cz/vynosy-a-naklady.htm , část Výnosy a náklady (pouze investice) chybí mezery mezi předložkou Z a následujícím slovem (Ztržeb za výkony a zboží)
Romanticka
Profil
YoSarin
dik za opravu chyb, ja ty texty jen kopirovat ze staryho webu
joejoe
Profil *
romanticka: imho
design 8/10
- menu "CENTRUM SOCIÁLNÍ POMOCI" se mi zalomilo dolu
- v menu se mi u polozek 'Výnosy a náklady' a u 'Výnosy a náklady' prekryva sipka s textem

kod 9/10
- pouzivani tagu <menu> by mohlo mozna taky pomoct
- <h1><a href="/" title="Charita sv. Vojtěcha Slavičín">Charita sv. Vojtěcha Slavičín<span></span></a></h1>
prazdny span? proc?

seo:
- bych hodnotil kladne, ale body se mi zdaji trosku zavadejici
- asi tam nejake bude (-;

pouzitelnosti a pristupnosti:
- bych hodnotil taky kladne
- vsechno je pekne citelne, barvy jsou kontrastni tak jak to ma byt
Romanticka
Profil
joejoe
- menu "CENTRUM SOCIÁLNÍ POMOCI" se mi zalomilo dolu
- v menu se mi u polozek 'Výnosy a náklady' a u 'Výnosy a náklady' prekryva sipka s textem

to je normalni kdyz ma clovek zvetsene pismo. Nemel sem na vyber to jinak udelat.

- prazdny span? proc?

prekryti textu obrazkem
joejoe
Profil *
romanticka:
velikost pisma jsem mam standartni (v prohlizeci mam view->text size->normal, v operacnim systemu jsem nenastavoval - ani nevim kde se to dela)
habendorf
Profil
Na hlavičku bych dal tlapku (pointer) + title.
Romanticka
Profil
habendorf
title tam je, ale v IE to nefacha dobre. Tu ruku sem tam mel, ale mel sem s tim nejaky problem pri validaci
Anonymní
Profil *
super práce, kdyby každej kdo dělá weby byl takle dobrej...ach jo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0