« 1 2 »
Autor Zpráva
SAPAS
Profil *
Zdravíčko,
chtěl bych Vás požádat o názor na www.sapas.cz
Zdroják radši ani nechtějte vidět.
Zajímá mě názor hohledně grafiky ...html a pod.
Díky moc.
YoSarin
Profil
SAPAS
"... malá parťička lidí ..."
Kdo najde chybu, má deset bodů ;)
SAPAS
Profil *
xD no dobře no...tak gramatiku vynecháme
fojty
Profil *
Máš to moc hezké :-) líbí se mi u tebe
SAPAS
Profil *
Díky. ;)
YoSarin
Profil
Jinak:
1) na menu je lepší <menu> než <div class="menu"> (mimo jiné se to líp píše ;) )
2) proč je hned za menu </form>, když se tam nad tím žádný formulář nikde neotvírá?
3)
<p><p><p><p><p><p><br><br><br>

<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>
<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>
<br><br><br>
Heh? :-)
4) mít na stránce v patičce text "Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1.5. Microsoft IE není podporován." je vůči uživatelům celkem sprosté. Nehledě na to, že na stránce kontakty je vedle kontaktního formuláře velká modrá rozmazaná ikonka IE ;)
5) ten obrázkový text na úvodu mi přijde zbytečný - vůbec obrázky mají celkem přes 100 kilo, což není málo, že?
6) někdy ty obrázky působí moc rozmazaně... (IE, videoklipy, ...)
YoSarin
Profil
A málem bych zapomněl - při 1024x768 mám na monitoru horizontální posuvník... :-(
joejoe
Profil *
"Optimalizováno pro Mozilla Firefox 1.5. Microsoft IE není podporován." - rict 70% navstevnikum "jdete do prdele" neni dobry pristup

doprucil bych nastudovat vic css - hlavne dedicnost():
<div class="menu"> <a href="./stranka.html">polozka</a></div><style> .menu a { ... } </style>

co se tyce grafiky - kombinace barev mi moc nesedi, zkusil bych neco jineho..
SAPAS
Profil *
No tak grafiku ještě dodělam, ale tomu css moc nerozumim,....defaultně pužívám FF... ta ten to zobrazuje poněkud jinak
smajli
Profil
Ještě, že jste upozornili, že IE není podporován, už jem tam s ním chtěl nahlédnot.
Holt si to nechám ujít.
:-P
blazen
Profil *
no hlavně že seš webmaster
Railbot
Profil
Ještě, že jsou na webu ty užitečné ručičkové hodiny, málem jsem ztratil pojem o čase, jak mě ty stránky učarovaly.
SAPAS
Profil *
ha ha ha tak jsem se zasmáli,
Jenom pro informaci mi je 16 a studuji prvním rokem SOŠ.
Moji vrstevníci ani neví co to je html, takže bych tady moc nemachroval.
A jenom pro blázna-Chtěl bych vidět tvoje stránky.
Anonymní
Profil *
HI !
I'm SpeedMAn
and I'm from Slovenia
:)
SpeedMan
Profil *
Hi !
I'm SpeedMan
and I'm from Slovenia
:)
Plaváček
Profil
SpeedMan

Haj, Aj em Plavmen. Aj em from... odkud to vlastně jsem? Smažte to někdo :)
blazen
Profil *
SAPAS
ha ha ha mě je 14 a sem v devítce na základce
jeden muj vrstevnik ví co to je html (teda ve třídě)
stránky neumim a sou hnusný ale aspoň na nich nemam napsaný že sem webmaster
YoSarin
Profil
blazen
když neumíš, tak se alespoň chovej slušně
509
Profil
nemazte to..! strcte to do knih!

.. je treba ukazat co vsetko ludska blbost dokaze. Byt pripraveny, znamena nenechat sa uz nikdy zaskocit
ada.acs
Profil *
SAPAS trochu se klidni...mne je 15 jsem jeste na zakladce a umim HTML, CSS neco z PHP a MySQL atd. To tvoje obhajovani se, ze je ti 16 atd je naprosto zbytecny a neopravneny.. znam lidi co jsou stejne stari jako ja, nekteri i dokonce mladsi a docela umej tvorit na vysoky urovni :-)
Tato kritika vuci tobe je opravnena, rekl bych az mirna, proto by sis ji mel vzit k srdci a trochu se vic snazit ;-)
blazen
Profil *
YoSarin
já se chovám slušně...jen sem vodpovídal SAPASovi...
YoSarin
Profil
blazen
Tohle fórum je o tom poradit někomu kdo tápe - takže je dobré držet se toho, že člověk který začíná potřebuje pomoct (a utahování si z něj mu moc nepomůže). Začátečník může bejt kdokoli, nezáleží na věku - docela dost mých vrstevníků taky nemá ponětí jak se dělají webové stránky. A spousta tátových vrstevníků taktéž (o dědovi nemluvě ;) ). Věk je zcela irelevantní.
Možná jsem reagoval trochu příkře, ale nelíbil se mi směr kam se ta diskuze ubírala - jestli máš něco konstruktivního, tak je to jedině dobře - sem s tím.
Yo'Sarin
blazen
Profil *
YoSarin
no jo tak sory....dyt sem to tak nemyslel. Chtel sem jenom SAPASoj říct ať tam nemá napsaný že je webmaster a už to tam nemá, tak v poho... OK??? ;-)
YoSarin
Profil
blazen
:)
SAPAS
Profil *
ha ha ha, a ještě jednou ha.
Celá tahle diskuze je OT. Chtěl jsem jenoom názor na stránku nic víc, žádný keci okolo.

A pro Blazna:Co bych tam měl podle tebe naspat? Že jsem madona z Pelhřimovic? Když jsem webmaster tak jsem webmaster. :-P
Ponco
Profil *
valid web

nie najlepsie
Str4wberry
Profil
Tohle asi není schválně, nebo ano?


Ponco
Nechápu

Hodnocení webu: 3,5/10
XQgint
Profil *
btw, co je to "OT" ?
Str4wberry
Profil
Off Topic
doslovně přeloženo "mimo téma"
SAPAS
Profil *
UŽ JSEM TO OPRAVIL....
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0