Autor Zpráva
Petr Tichý
Profil *
Prosím o kritiku webu http://majestic-dj.xf.cz

Zhodnoťte prosím web po všech stránkách.
Mistr
Profil
(1) V MSIE 6 SP 2 si nic nelze označit myškou. Mám ve zvyku si čtený text označovat myškou. Tak zpět, ono to nefunguje jen na prvním odstavci. Proč?
(2) Proč je na spodku stránky borec u mixážního pultu vzhůru nohama? To pro australské spoluobčany?
(3) Občas Ti vypadnou nějaké háčky a čárky - viz aktualita z 1. ledna 2010 (opravdu, skutečně 1. ledna 2010).
(4) Absence klikacího loga.
(5) Vzhledem k tomu, že se jedná o více méně statický web, zaměřil bych se i na "s", "v", "z" apod. na koncích řádků.
(6) Co nějaké fotky?
Petr Tichý
Profil *
Mistr

1, to bohužel netuším :( jestli mi někdo poradíte proč se tak děje tak mi velmi pomůžete ;) (zvyk, spíše zlozvyk mám také)
2, :-D fakt ne, jenom takto originálně vyřešená patička
3, opraveno, text nepíši já ale majitel webu :-)
4, doděláno :-)
5, něco jsem opravil ovšem mohou tam být ještě chyby :-( jestli někdo objevíta tak pls echo
6, nezáleží na mě a majitel zatím nechtěl fotky :-(

Díky za názory :)
KuKu
Profil
Hej po design stránce je to úžasný
no a kód
viz Mistr
Bubák
Profil
splňuje standarty...
http://interval.cz/clanky/hrichy-pro-sileneho-korektora-vyjimky-standa rdy-a-data/

Pod hlavičkou vyčuhuje doleva tenká linka (Opera, Konqueror, Firefox).

Nic se tam nehýbe, nebliká, nehraje, mp3 ke stažení, to si zaslouží pochvalu. Výtku bych měl ke vstupní stránce, je to klik navíc a porušuješ "nové" podmínky webzdarma. Dej tam třeba totéž, co máš na index.php.
none
Profil
proc tam pouzivas tohle?  
Petr Tichý
Profil *
Jako nezlomitelnou mezeru u předložek, které by se mohli vyskytnout na koncích řádků.
Petr Tichý
Profil *
Bubák
Standardy opraveny ...

S tou linkou je problém, nejdřív se mi objevovala jenom v IE (3px bug), tak se to opravil a v opeře a mozzile to šlo pořád jak má, tak nevím :-(
dracek
Profil
No, dlouho mě něco takto nezaujalo. Dávám tomu (design) 10/10, ovšem kód..no jak řekli ostatní....
tozi
Profil
pekný design, fakt gut práca :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0