Autor Zpráva
Otas
Profil
Omlouvám se, nechci tady spamovat, ale omylem jsem uzamkl téma. Tak bych poprosil některého z moderátorů o odemčení a následném smazání tohoto příspěvku. Díky a ještě jednou se omlouvám. Midasweb
Plaváček
Profil
Otas

Můžes se mi ozvat na email nebo na ICQ?
Otas
Profil
Na ten e-mail, co máš na stránkách?
Na ICQ tě nemůžu najít. Moje je: 412194276
Mistr
Profil
Otas
Dávám postřehy k úvaze:
(1) Udělat klikací logo i z obrázku

(2) Udělat záložky menu všechny stejně široké.

Jak jsem již napsal, dávám to jen k úvaze. Třeba, až to převedeš do reality, zjištíš, že to jsou naprosté ptákoviny.
Otas
Profil
Mistr:
1.Ten obrázek tam možná vůbec nebude, tu levou část budu předělávat.
2.Bylo by to určitě hezčí, ale takhle je to přesně na 2x (+) v FF, když budou stejně široké, tak se nevejdu do řádku, přeskočí to na druhý. V IE to drží (co tam nedrží), ale dneska je nutnost optimalizovat především pro FF, podle statistik už vede. Nebo tam dát hold míň položek a zbytek do submenu.
Tak jako tak, díky za postřeh.
Railbot
Profil
Otas
le dneska je nutnost optimalizovat především pro FF, podle statistik už vede
V čem vede? IE používá stále kolem 89% uživatelů a vsadim svoje boty, že budoucnost bude lehce ku prospěchu IE díky 7. verzi integrované ve Windows Vista.
Otas
Profil
Railbot:
Tím jsem samozřejmě nechtěl říct, že neoptimalizuju pro IE, to určitě ne, tím spíš že ho sám používám (zvyk je železná košile),
Ale podle statistik návštěvnosti na všech mnou spravovaných stránkách mají prohlížeče s jádrem Gecko kolem 60%. Chtěl jsem tím říct, že IE "schroupne" spoustu chyb, které se jinde projeví. IE se líp kodérem "řídí". Mluvím třeba o tom menu, které zmiňoval Mistr, u IE dáš prostě pevnou velikost písma a je to (to samozřejmě všichni víte, jenom příklad). Tomu se snažím vyhnout.
To slovo "především" v předchozím příspěvku bylo špatně, já vím.
Mistr
Profil
Railbot
Díky za položení otázky, také mě ten údaj o vedoucí pozici Firefoxu zarazil.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0