Autor Zpráva
Meldo
Profil
Okomentujte mi prosím stránku. Hlavne čo sa tika grafiky, pouzitelnosti, a vobec vsetkeho. dik moc.
ale drsno.
Meldo
Profil
som zabudol link: www.x-board.euweb.cz dik :->
mat
Profil
Proč chceš člověče od návštěvníků téhle diskuse (většinou začátečníků) hodnotit stránky, když jim javascriptem zakazuješ přístup ke kódu?
Kdybys aspoň měl co schovávat, ale ty tabulky a onmousery apod. za to nestojí.
Jen poznámka - na stránky "tvůrců", kteří si myslí, že by návštěvník neměl vidět jejich kód a zakáží jeho prohlédnutí javascriptem, se nikdy nevracím...
Ještě poznámka - prohlížeče mají v menu Zobrazit - Zdrojový kód...
VitaZ
Profil
Při pohledu do kódu vidím pěkně zprasený HTML. Na stránce http://www.x-board.euweb.cz/zabavne_clanky.php vidím opakovat se nejméně třikrát značky HTML, HEAD, BODY. Zřejmě máš chyby někde v PHP kódu a ten ti jednotlivé části generuje jako samostané stránky. Subjektivně se mi design stránek nelíbí a ve Firefoxu 0.8 mi části článků vytékají do pravého sloupce.
I když se jedná o slovenský web, vhledem k tomu, že je umístěn na českém serveru (webzdarma) může Vám za jeho obsah v ČR hrozit trestní stíhání!!!

§ 188a Trestního zákona
Šíření toxikomanie
(1) Kdo svádí jiného ke zneužívání jiné návykové látky než alkoholu nebo ho v tom podporuje anebo kdo zneužívání takové látky jinak podněcuje nebo šíří, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem.
(2) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 vůči osobě mladší než osmnáct let, nebo
b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
Zdroj: http://business.center.cz/business/pravo/zakony/trestni_zakon/cast2h4. asp

PS: Chtěls DRSNO :-)
Meldo
Profil
mat: v prvom rade dik za hodnotenie. k tomu kodu, skor mi išlo o tom, aby menej skuseny uzivatel nemohol ukladat obrazky zo stranky. nie kvoli tomu ze by som bol sebec, skor mi islo o to, ze este ked som mal staru stranku, tak som nasiel jednu podobnu, kde bolo asi 30% okopirovanych obrazkov z mojej stranky, a ten zbytok obrazkov som uz tiez niekde vydel, takze to bolo tiez okopcene. je to strasne narazit na stranku, kde je kopa tvojich obrazkov. som relativne zaciatocnik a inak som to nevedel.
ked niekto chce, tak si ich samozrejme stiahne, tak isto aj zdrojak, no trosicka som mu to stazil.
Meldo
Profil
VitaZ: stranka nieje generovana cez databazu, jej prava a lava cast su tam len jednoducho vlozene cez funkciu include, takze asi preto to v zdrojaku vyzera tak, ako to vyzera. ale na servery je to v poriadku. neviem. som zaciatocnik...
aj tak dakujem za nazor. pri pohlade na vasu stranku vydim, ze nieste zaciatocnik, a tak si ho vazim o to viac. (1000 pristupov denne :->> )-dosť.
Anonymní
Profil *
Naco zbytocne drazdis? Co si myslis, ze nikto nezisti tvoje IP?
VitaZ
Profil
stranka nieje generovana cez databazu, jej prava a lava cast su tam len jednoducho vlozene cez funkciu include, takze asi preto to v zdrojaku vyzera tak, ako to vyzera. ale na servery je to v poriadku.
Tak si projdi ten kód a uprav ty vkládané části tak aby zapadaly do do kódu příslušné stránky. Prostě pokud například vkádáš tabulku s pravým sloupcem, ořež ten HTML kód sloupce tak aby začínal a končil tagem TABLE /TABLE a ne HTML /HTML. Působí to na mě jako nějaká stránka s rámy, kde se místo do rámů, načítají (includují) celé stránky rámců přímo do kódu stránky. Napsal jsem to asi trochu kostrbatě, ale snad pochopíš co mám na mysli.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0