Autor Zpráva
Rada(Moravak)
Profil *
Byli byste tak laskaví a ohodnotili můj nový web http://epicentrum.ic.cz ?
Miloš
Profil
— Překreslování hoveru odkazů tahá za žaludek.
Nastavit jako domovskou stránku a Do oblíbených jsou zbytečné (a pozornost zbytečně odvádějící) položky, vyhoď to. Jednak pochybuju, že by si to někdo chtěl nastavit jako domovskou stránku, druhak pokud používá oblíbené, umí si tam stránku uložit sám, pokud nepoužívá, je ten odkaz na … (prd).
— Neklikací logo
— hlavní okno s obsahem vlevo vypadá často dost prázdné.
— Online hry / SPORTOVNÍ: nepodtržený odkaz; nehodlám jezdit myší sem tam, kde je ještě nějaký takový, na tenhle jsem přišel náhodou.
— Prvky stejného typu vypadají na různých místech různě (například odkazy)
— Pořád stejný title
— Hierarchie odkazů, aneb kdo nekliká, není Čech: Downloady / Tuning Wašich Windows / Wallpapery / Windows XP
— Tabulky, iframe a FrndaPejč – škoda sov (hů hů).
Rada(Moravak)
Profil *
Díky za kritiku pokusím se s tím něco udělat ( hlavně s body 2,5,6,8).
DoubleThink
Profil *
V Opeře 9 úplně rozhozené, v IE6 prohlížeč ohlásí syntaktickou chybu JavaScriptu.
Rada(Moravak)
Profil *
Díky za kritiku. Ale s tímto asi nic neudělám.
smajli
Profil
Rada(Moravak)
Tak se snaž udělat, má to být web pro tebe nebo pro veřejnost, nikdo se nechce dívat na chybové hlášky nebo rozházený web.
Str4wberry
Profil
DoubleThink
Myslíš toto ?

1) hover v menu - celé to poskakuje
2) hover jinde - chybí
3) jiná barva <iframu> než celého menu

Hodnocení: 2,5/10
Rada(Moravak)
Profil *
Jo ja nejsu žídý profík. Umím html jen ve Frontpage. Tak bych se chět zeptat co je to ten hover ? :D:D:D:D:D
Rada(Moravak)
Profil *
Jo a jestli ten web po načtení vypadá tak jak na tom screenu tak se všem omluvám. Na mým a ostatních komplech kde sem se na to díval to vypadalo úplně jinak.
Miloš
Profil
Rada(Moravak)
Tak bych se chět zeptat co je to ten hover ?
:hover je tzv. pseudotřída prvků (zejména <a href="…), nad kterými se pohybuje myš.
Pokud jde o můj předchozí příspěvek („Překreslování hoveru odkazů tahá za žaludek“), chtěl jsem říct tolik, že když najedu myší na odkaz a ten začně měnit svoji velikost, nevypadá to hezky.
Když se změní barva, podbarven, pod/nadtržení a podobně, je všechno OK, ale když se mění velikost textu (třeba ztučněním) nepůsobí to příjemně.
Rada(Moravak)
Profil *
Díky zpravím to.
Rada(Moravak)
Profil *
Tak hover je pryč co tomu říkáte???
J
Profil *
Nějaký decentní hover by to chtělo - aspoň třeba změnu barvy písma.
Rada(Moravak)
Profil *
Znáte JavaRollover modul nebo nějak tak ? Je to od Evrsoftu myslím je to část 1st Page. Tam by to šlo ?
Druid
Profil *
Hledám redaktory do tohoto webu. Nemá někdo zájem ???
Druid
Profil *
Zdar všem tak web už se rozjíždí a pomalu se plní. Co na to říkáte teď ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0