Autor Zpráva
Miškin
Dneska jsem dokončil svoji osobní stránku tak mi ji prosim zkritizujte..http://miskin.a4.cz/
mat
už na titulní stránce - podle standartů - stardarta je vlajka, zástava atd., to o čem mluvíš ty, jsou standardy...

jinak - stránky neurazí, ale ani nezaujmou, nemají čím... jestli jsou to osobní stránky, mohl bys na sebe prozradit víc, jestli chceš nabízet webdesign (to zahradnictví v referencích je fajn), tak se za to nestyď...
Fred
Super rychlost, změnil bych určitě obrázek na pozadí hlavičky a logo
ax123
mat - jinak - stránky neurazí, ale ani nezaujmou, nemají čím
nemohu nez souhlasit. Vypada to ciste, ale moc tam toho neni, ale design je nastartovan pekne
Miškin
Fred Super rychlost jako že pomalý? To co mi píšeš abych změnil vím, ale grafika není moje a cítění grafický už vůbec ne :(
mat - ax123 No spíš to má být takový přehled toho co jsem udělal. A zaujmout opravdu není čím.
Teď jsem si všiml že Ie to má zas nějáký rozházený chjo :(
mat
Miškin

tam bude asi nějaký problém v css, docela se divím, jak rozsáhlý ten externí stylopis máš, při tak nepříliš rozsáhlém webu...

prostě nějaký ty paddingy, marginy a positiony ti tam dělají brikule... - když si s tím pohraješ, určitě tu chybu najdeš...

a k mé první reakci, nebylo to myšleno zle, prostě jen zatím není na tom webu nic, kvůli čemu bych se vracel (a já sám jako autor webu se setsakra snažím, aby se mi čtenáři vraceli...)
Fred
Myslel jsem to pozitivně, málokdy se vidí opravdu rychlé stránky :-)
ronnie
Pouzivej vice dedicnosti v css, napr. <p class="text"> by tam vubec nemuselo byt, staci definice #hlavni p{}
Miškin
ronie Díky to mě nenapadlo všechno bych rešil přes třídy :)
Fred Já se lekl že jsi modemista celý stránky mají 67Kb :)
mat Jo, jo blbej padding jak jinak.. S tím vracením to chápu tohle má sloužit jen k ukázce mé práce a tam není kvůli čemu se vracet. A třeba Weblog, bylo by o čem psát a bavilo by mě to ale weblogů je dobrých spousta, že?
mat
Miškin

pokud máš čas a nápady, tak prostě blog piš, to není o tom, že blogerů je dost a dobrých, ty můžeš být ještě lepší, pokud budeš psát o něčem, čemu rozumíš líp než ostatní...
JaySee
Ty kráso, to jsou rychlý stránky. My s dial-upem to poznáme nejlíp:-) Design je taky cool. Já jsem jako uživatel velice spokojený. Dobrá práce
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0