Autor Zpráva
Marenek
Profil *
Prosím, pomožte mi s barevným laděním a celkovým uspořádáním, uvítám vaše nápady a připomínky, díky.

http://coupe.fball.org/
Mistr
Profil
Marenek
(1) Výrazněji bych ohraničil menu.
(2) Co znamená pod formulářem volba 1 - 2 - 3?
(3) Některé stránky ještě nefungují, ale to zřejmě víš sám také.
(4) Podívej se ještě na popisky, které se objevují po najetí na jednotlivé položky menu. Několikrát Ti nesouhlasí s položkou menu. Zřejmě chyba po kopírování.
(5) Nešlo by celý ten formulář včetně obrázků (například kulometčíka ) přesunout někam úplně jinam? Například dolu. Upřímně, v tomto prostoru bych čekal něco jiného, než sled smajlíků a formulář jakési návštěvní knihy.
Marenek
Profil *
To: Mistr

Ano, web ještě není hotov, co nefunguje ještě dotáhnu do konce.
Tak to jsi byl ty ten ahoj.:)

Menu ohraničím, snad to nebude působit rušivě.
Forum dám tedy jinam, pokud je tam jako pěst na oko.;)
Marenek
Profil *
P.S. Ta volba pod textareu je stránkování, můžeš vyzkoušet.
Mistr
Profil
Marenek
P.S. Ta volba pod textareu je stránkování, můžeš vyzkoušet.
To je sice hezké, že mi to říkáš, ovšem tohle tam je potřeba napsat, resp. nějak vyznačit. Mě v první chvíli napadlo, že by to mohla být nějaká důležitost příspěvku nebo snad nějaká antispamová ochrana.
Marenek
Profil *
No ti co tam na ty stránky přistupujou, zúčastnění, to všichni do jednoho vědí k čemu to je, protože už jsou na to zvyklý z jinejch stránek (www.mifa.cz), to je 100%-ní stav. Takže by to vypadalo divně, jako v americe na záchodech - cedulka -> zde je toaletní papír, slouží k vytírání ***ele.
Mistr
Profil
Marenek
No ti co tam na ty stránky přistupujou, zúčastnění, to všichni do jednoho vědí k čemu to je, protože už jsou na to zvyklý z jinejch stránek (www.mifa.cz), to je 100%-ní stav.
Zní to celkem logicky, ovšem na Tvojí stránku nemusí přijít jen lidé, kteří se Tvé soutěže zúčastňují. Inetrnet je otevřené medium a (například díky různým vyhledávačům) se na Tvé stránky dostane kdokoliv. A ten je pak ztracen. Nebo minimálně ochuzen. Neví jak to funguje.

Krom toho, podíval jsem se na stránku www.mifa.cz, kterou tady předkládáš jako vzor. Ovšem musím konstatovat, že jsem Tebou použitý prvek, tedy ten rámeček s čísly 1, 2 a 3 na Tebou odkazovaných stránkách vůbec nenašel. Mají to tam celkem logicky řešené prostřednictvím výrazné šipky vpřed a vzad.

na záchodech - cedulka -> zde je toaletní papír, slouží k vytírání ***ele.
Možná se podivíš, ale toaletní papír je rozhodně rozšířenější prvek, takže jeho používání není třeba vysvětlovat. Ovšem Tvoje nabídka volby 1, 2, 3 tak známá není. Možná Tě to zklame, ale je to tak. Takže co Ti brání dopsat vysvětlující popisek typu Přejdi na stránku:?
Marenek
Profil *
Krom toho, podíval jsem se na stránku www.mifa.cz, kterou tady předkládáš jako vzor. Ovšem musím konstatovat, že jsem Tebou použitý prvek, tedy ten rámeček s čísly 1, 2 a 3 na Tebou odkazovaných stránkách vůbec nenašel. Mají to tam celkem logicky řešené prostřednictvím výrazné šipky vpřed a vzad.

ty ses tam zalogoval? To bych se divil. Forum mají přístupné až po zalogování.;)

Každopádně, pro případné další návštěvníky, jsem to upravil, argumentace zněla logicky.
Mistr
Profil
Marenek
ty ses tam zalogoval?
Nelogoval jsem se.

Forum mají přístupné až po zalogování.
Však jsem také psal, že jsem nic nenašel.


Faktem ale zůstává, že je moc dobře, že jsi tam alespoň něco doplnil. Je to takhle rozhodně lepší. Přesto bych měl ještě jednu poznámku, a sice ke kontrastu. Šedivé písmo na bílém pozadí skutečně není příliš kontrastní. Mám teď na mysli vysvětlivky pod tabulkou historie.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0