Autor Zpráva
Joskja
Profil *
Návrh designu
Joska
Profil *
Chtěl bych zkritizovat návrh designu. Jedná se jen o grafický návrh. Zajímá mě jak působí - reprezentativnost, jednoduchost, přehlednost, použitá barevná kombinace.
Railbot
Profil
Celé je to takové...plastické, zbytečně vystínované. Logo také ni moc. Ty tečky jsou co? Rozsypaný hrách?
Joska
Profil
logo není moje práce, tečky = brailovo písmo...
KuKu
Profil
Hezký ale proč je tam tolikrát text?
:D
rada(Moravak)
Profil *
Nezdá se mě to moc plastické.Ale když už to má být zakulaceném, tak bych to udělal celé vyhlazené, tím myslím písmo. Jinak docela jednoduše udělané. Barvy bych zvolil jiné(oranžová-bíla). Jednoduchý ale nevýrazný web.
Railbot
Profil
tak bych to udělal celé vyhlazené, tím myslím písmo
zajímalo by mě jak potom uděláš to v(stejně) yhlazené písmo v prohlížeči, cheche. Je správné, že v návrhu designu používá nevyhlazené písmo.
smajli
Profil
Joska
určitě bych nestínoval pod textem, zhoršuje to čitelnost
Mistr
Profil
Joskja i Joska
Když máš na webu text v Braillově písmu, předpokládám, že bude mít web co do činění se spoluobčany s vadami zraku. Pokud ale budeš mít menu (bíle psanéú na čím dál světlejším pozadí, bude toto čím dál tím hůřeji čitelné, neb text vůči pozadí nebude kontrastní. Mysli na to.
Joska
Profil
Dík, ještě jsem si s tím pohrál a dopadlo to nějak takto: náhled - ale stejně pořád mi to přijde nějak nevýrazné. Kolik bodů z desti byste tomuhle webu dali?
Railbot
Profil
Joska
4/10 a zrovna jsem se díval na film :)
Joska
Profil
Railbot
hmm, to jsem nepochopil :)
Railbot
Profil
Joska
No kdybych se měl dívat na ten web při hodnocení, tak bych dal 2/10 :-D
Str4wberry
Profil
1) tyhlety přechody barev patří do starýho železa
2) použil bych nějaký hezčí písmo než Times New Roman

Hodnocení: 4,5/10
Joska
Profil
Tak jsem na to trochu předělal a vytvořil oproti původnímu návrhu ještě jeden podobný:
http://www.gjk.cz/~xsekj01/docs/navrh.html
http://www.gjk.cz/~xsekj01/docs/navrh2.html

který z nich vám připadá hezčí?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0