Autor Zpráva
Flip
Ahoj zdravím všechny, chtěl bych abyste zkritizovali prozatím jen návrh designu... chybí menu a plno dalších blbostí... jde pouze o design... díky moc design...
Joska
zmenšil bych patičku
Mistr
Flip
Jak plánuješ vyřešit text v pasážích, kde je obrázek kočky? Půjde text přes obrázek? Bude pak čitelný?
Flip
Mistr
Zmenšil jsem Opacity na kočce ;-) a hodil tam text... hmm?
Mistr
Flip
Zmenšil jsem Opacity na kočce ;-) a hodil tam text
Díky. :-)

Obávám se ale, že to není přes kočičku příliš čitelné... :-(
Aldred
Flip
Tak citelny to neni,...spis bych ji nastavil float: right a nejakej margin, aby ten text obtekal kolem ni,...ale nejlip bych ji oddelal uplne !
Ale je to na tobe,....kazdopadne text pres ni je spatna volba, jinak docela pekny, paticku bych taky zmensil jak uz rikal Joska, .. a jeste bych zvetsil text ,... takto je silene malej
Celkove: Je to zase neco jineho nez na co jsme zvykly, ale pokud se odstrani nektere chyby viz.vyse, tak si myslim ze nebude zadnej problem
davam 8/10
Flip
Alfred děkuji za kladné hodnocení, kočku nechám... zkusím ji nějak marginovat... kočička je přání blogerky :) pismo urcite zvetsim, jen jsem ho tam placnul v 12pt... tak za mesic vam tu snad nahodim uz HTML verzi:) jaj to zas bude práááce xD
smajli
Flip
co zkust tu koču nechat textem obtékat ?
Aldred
smajli
a co sem psal o 2 prispevky vyse ;-)
Flip
na to kdyz mi nekdo rekne Alfred sem alergickej ... grrrrr
Flip
hehe promiň to jsem úplně přehlíííííd xD zkus psát nick takhle AlDred xD toho bych si spíše všimnul, ale jinak sry :P
xxxmerlin
Profil *
celkem pěkný
Mistr
Flip
Když myškou klepneš na autora příspěvku, zkopíruje se Ti jeho jméno do rámečku pro psaní odpovědí. Zkus to. :-)
Flip
Mistr WOW :) díky
Str4wberry
1) a co tu kočku překrýt divem, který by ostatní text obtékal
2) pod patičkou je zbytečně moc místa

Hodnocení: 4/10
Mistr
Flip
díky
Nemáš zač.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.