Autor Zpráva
Catch
Profil
http://www.pavelbuben.cz/ Tak jsem si konecne zaregistroval svoji domenu a na tu shrnul vse :) Jsou tam me projekty me reference. V paticce se pres rss agreguje 5 aktualnich clanku z blogu a z css galerie a css gallery. Jak se vam tedy stranka libi? :)))
Mistr
Profil
Catch
(1) Ukrotně dlouho se načítá.
(2) Nemůžu se zbavit dojmu, že je to nějaké nedodělané. Jako by tomu ještě něco chybělo. Ovšem asi se jedná jen o můj osobní vkus.
Catch
Profil
Mistr: No nevim ale neni to tvim pripojenim??? Me nabiha ok :) Nedodelane? Co konkretne? Mozna opravdu tvuj pocit :)
tiso
Profil
Catch
čaf chalan, k tým obrázkom:
-css obrázky majú 93 KB, čo je veľa
-html obrázky majú 221 KB, čo by toľko nevadilo - načítajú sa postupne, ale nemáš pri obrázkoch nastavené rozmery.

Ďalej skús niečo spraviť z nadpisom - Osobní stránka a Webdesign - znie Ti to normálne? Mne nie... Okrem toho - súkromná linkfarma by bolo asi výstižnejšie... Chýba totiž iný obsah.
Popracuj na prístupnosti - bez css ani bez obrázkov neviem kde som, okrem linkov formulára a pár nadpisov ku linkom na stránke nič nie je a nie je vidno o čom je.
Catch
Profil
tiso: Ahoj ok na obrazky kouknu trosku je zmensim. Jinak ona to vlastne link farma je :))) Je to stranka na ktere jsou me projekty a me reference na jednom miste. Jo, jo pristupnost jeste doladim :)
neurobion
Profil
Ahoj,

- bila aspon pro mne je opticky nezajimava barva
- logo
- v Opere > horni menu zarovnano doleva a spodni rss na stred (velky monitor ;p)
- oddelil bych opticky hlavni telo stranky a okoli
- volba fontu
- kontaktni formular bych zcela jiste na titulni stranku neumistil (v pripade webdesignera musi titulni stranka uchvatit a oslovit k dalsimu pruzkumu)
- zelena je krasna barva ale odstiny ktere jsi zvolil se mi opravdu nelibi

mrkni sem

http://www.connectingworks.com
http://www.metasolutions.co.nz

Verdikt: 4.5/10 (design)
Mistr
Profil
Catch
No nevim ale neni to tvim pripojenim???
Mým připojením? Mám od Kyslíků ADSL. Tím to nebude. Není fakt, že to Tobě běhá parádně, že to taháš z cache, kdežto my to taháme ze sítě?

Nedodelane? Co konkretne?
Třeba ta patička. V MSIE 6 SP 2 je zelená barva pod ní a pak napravo, to schválně? Jaký význam má ten chasník napravo? Ten formulář mi přijde takový nějaký nedotažený... Vím, ono se snadno povídá a hůř dělá, nic méně chtěl jsi znát můj názor, proto jsem ho zde vypsal.
Catch
Profil
neurobion: No nevim co mas za operu ale ja v opere menu mam vlevo :) verze 9.02 Ono vis jde vylozene o portfolio tak ze dalsi prusku na strance jaksi neni mozny jelikoz podstranky tam nejsou. Formular je tedy na hlavni strance vis. Schvalne jsem zvolil bledsi zelenou pro zmenu :) Jinak diky za komentar.
Catch
Profil
Mistr: No ja ti rozumim s tema obrazkama jeste neco udelam :) Ten chasnik napravo jsem ja :))) a ucel? No jsem to ja :) Co se formulare tyce je standartne nastylovanej. Nejsem moc zastance prehnaneho stylovani formulare. Chudak navstevnik pak ani nepozna ze se jedna o formular takhle je to myslim ok :) Za nazor diky :)
neurobion
Profil
to Catch:

cituji: "- v Opere > horni menu zarovnano doleva a spodni rss na stred (velky monitor ;p)"
Catch
Profil
neurobion: Jo aha :))) ja to cetl po ranu jsem ejste spal. No to je tak samozrejme schvalne horni lista je na celou sirku stranky vis?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0