Autor Zpráva
JAM3SoN
Profil *
prosim nezne, moja prva praca :)

http://www.xxxclub.sk/

Texty su tam poriadne neni, su tam starucke, no maju redakcny system, tak casom pribudnu aj texty ak galeria...

Kym sa zacne prezentovat, rad by som tam vyladil chybky(co mne usli)..

Za vase podnety vopred dakujem...

JAM3SoN
Aldred
Profil
Kym sa zacne prezentovat, rad by som tam vyladil chybky(co mne usli)..
tak toto me pobavilo :-D
JAM3SoN
Profil *
je to slovensky, keby niekedy v zivote napisete v slovese na konci ypsilon, nezoberu vas na strednu skolu...

dakujem za uplne bezpredmetny nazor..
Plaváček
Profil
JAM3SoN

Přehledné, jednoduché, funkční. Dolaď tiskový styl (tisknout navigaci je vcelku nesmyslné). Chlubení v patičce jak jsi validní mi přijde zbytečné.

Letmý pohled do zdrojového kódu mi ale poskytl důvod k otázce. Proč nahrazuješ diakritiku tímhle:

očak & a a c u t e ;vať

?
JAM3SoN
Profil *
jj, ten print.css som robil narychlo, aby nejaky bol, inak vobec som nemal ani sajnu, ako to robit..

validita?.. vsimol som si to po vzore ostatnych stranok, pride mi to prazdnejsie, ale dam na Vas teda :o)

...koniec koncov, dnes mi to pomahalo doladovat CSS styl...

no.. to mi robi javascript v redakcnom systeme, preto aj ten zdrojak nie je velmi privetivy... tam s tym sa bude musiet pohrat spoluziak, ktory mi to dal ako hotovu vec, kde sa ja do JS az tak moc nerozumiem...

ale to riesit planujem, pretoze mi to pri editacii nahradzuje nepochopitelne tagy B na strong.. a kazdy ma iny predpis stylu...

takze to dufam sa vyriesi co najskor.
tozi
Profil
Plaváček
ja ti odpoviem dakedy u nás na slovensku dochádza k nesprávnemu alebo žiadnemu zobrazovaniu diakritiki, aj ked zadáš správne kodovanie.Zatial je to záhadou a preto nahradzujeme danú diakritiku týmyto nesmyselnýmy ale pre nás potrebnými somarinkami. :)
JAM3SoN
Profil *
Plaváček
ja ti odpoviem dakedy u nás na slovensku dochádza k nesprávnemu alebo žiadnemu zobrazovaniu diakritiki, aj ked zadáš správne kodovanie.Zatial je to záhadou a preto nahradzujeme danú diakritiku týmyto nesmyselnýmy ale pre nás potrebnými somarinkami. :)


o tom som nevedel, mohol by si mi dat nejaky link na clanok alebo na nieco?.. ci to mam vlastne fixnut ci nie?..

osobne som sa s tym este nestretol.
tozi
Profil
jj používaj to ako doteraz, dakedy ti pojde diakritika a dakedy nie, zatial som nenašiel o tomto probleme žiadne články ale mnoho mojich kamarátov sa nato stažovalo.
beaver146
Profil *
ja píšem slovensky a v živote som taký problém nemal
wimstr
Profil
Na me to působý velmy příjemě, povedena grafika líbí se mi to, ale jenom bych upozornil na malé rozhozeni v IE7
tozi
Profil
beaver146

njn dakedy sa to stava bohvie preco aspon ja to neviem
JAM3SoN
Profil *
wimstr

prosim ta, mohol by si mi urobit screen? vdaka.
JAM3SoN
Profil *
Opravene :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0