Autor Zpráva
mestolipnik
Profil
Můžete mi zhodnotit stránky: http://www.lipniknadbecvou.eu/zkusebni/index_3 a http://www.lipniknadbecvou.eu/zkusebni/ . Jak se vám líbí zejména menu - která verze je lepší podle vás?
tozi
Profil
menu: 2 verzia a čo sa týka stránky pohrat sa z hlavičkou, k ostatným veciam sa nevyjadrujem, pre nedostatok času. :)
mestolipnik
Profil
tozi
čo sa týka stránky pohrat sa z hlavičkou
Šlo by to upřesnit, jak pohrát?

k ostatným veciam sa nevyjadrujem,
jak tomu mám rozumět, to ostatní mám blbě? Abych to upřesnil, snažím se předělat do nové podoby tento web: http://www.lipniknadbecvou.eu/. Tak bych rád poprosil o srovnání se stávající verzí. Dík.
marvas
Profil
mestolipnik
Veľmi si to ale nevylepšil. Keď robíš redesign webu tak skús začať od znova a tým čo na už existujúcej stránke je a funguje to tak ako má sa nechaj len inšpirovať.
tiso
Profil
mestolipnik
môžeme, ale skús si prečítať podmienky pridávania stránok k hodnoteniu a riadiť sa podľa nich...
mestolipnik
Profil
marvas
No vždyť jsem to předělal odznovu, dle rad z "moudrých knih" jsem stránku nejdřív udělal v čistém HTML kódu, a pak vše ostyloval, což u původní verze jsem dělal přesně naopak. Byl z toho trochu možná guláš, ale asi nejvíc funkční ...

tiso

môžeme, ale skús si prečítať podmienky pridávania stránok k hodnoteniu a riadiť sa podľa nich...
Co jsi tím jako myslel? podmínky jsem si přečetl, nejsem si vědom, že bych něco porušil. Pokud ano, tak prosím o prominutí.

Chtěl jsem jen slyšet názor veřejnosti, no jak se zdá chtěl jsem asi moc. Takže dík.
marvas
Profil
mestolipnik
No vždyť jsem to předělal odznovu
A to je ako možné. Mne sa to zdá rovnaké len pár farieb si vymenil. Z menu si odstránil to nechutné pozadie, ktoré aj tak zhoršovalo sústredienie (vyvoláva to šum). Je tam o pár reklám menej.

Nič iné som si nevšimol a toto sú len minimálne zmeny.
mestolipnik
Profil
marvas
Mne sa to zdá rovnaké len pár farieb si vymenil
No tak to jsem z toho jelen. klikni si nejdřív na původní verzi, respektive stávající verzi: http://www.lipniknadbecvou.eu/ zkus si vypnout CSS a obrázky. Pak klkni na http://www.lipniknadbecvou.eu/zkusebni/ a udělaj totéž. I nyní se Ti to zdá stejné?

Z menu si odstránil to nechutné pozadie, ktoré aj tak zhoršovalo sústredienie (vyvoláva to šum)
To myslíš to menu na stávající verzi: http://www.lipniknadbecvou.eu/ ? Proč myslíš že to bylo (respektive ještě je) nechutné pozadí? Myslíš to pozadí tlačítek jako takových nebo barva levého a pravého sloupce? Tak se zeptám jinak: které menu je lepší - stávající na adrese: http://www.lipniknadbecvou.eu/ nebo http://www.lipniknadbecvou.eu/zkusebni/ nebo http://www.lipniknadbecvou.eu/zkusebni/index_3 ??

Je tam o pár reklám menej
No je pravdou, že stránka ještě není úplně zaplněna, momentálně jsem uvízl na menu, proto jsem se tady obrátil na veřejné plénum, abych zjistil, které menu je vhodnější. Nevím, jestli jsem se dobře vyjádřil, snad mě pochopíte. Ten obsah bude přibližně stejný jako u stávající verze. I těch reklam tam bude více ...
marvas
Profil
mestolipnik
Ak ti stačí povedať, že ktorá verzia je lepšia tak tu to máš.
Táto verzia je najhoršia http://www.lipniknadbecvou.eu/zkusebni/index_3. Táto verzia je najlepšia http://www.lipniknadbecvou.eu/zkusebni/.

Ale uznaj je to skoro to isté. Ak by som mal spraviť redesign už existujúceho webu tak by som začal úplne odznova. To je však, len môj názor.
mestolipnik
Profil
marvas
Super, to jsem potřeboval slyšet, ale rád bych slyšel názor i dalších. Mě osobně se také líbí více verze http://www.lipniknadbecvou.eu/zkusebni/ Jako design je opravdu podobný, ale to ani nebylo až takovým cílem měnit celý design, na to nemám až tolik času ani financí, ale především jsem chtěl zlepšit dostupnost stránek a rychlejšího načítání, což se snad daří nebo také ne? Už podle kódu by mělo být znát posun snad? k lepšímu? Nebo se pletu?

Fakt bych rád slyšel i názor jiných, než něco udělám definitivně a pak to bude zas blbě...

Děkuji za vaše podnětné názory a připomínky.
marvas
Profil
mestolipnik
nebylo cílem měnit celý design
No a takto to bolo treba napísať hneď. Myslel som si totiž, že má ísť o redesign v pravom zmysle slova. Myslím, že tvoj zámer sa ti podaril.

A tak isto by som rád počul (videl napísané) názory ostatných.
mestolipnik
Profil
marvas
Ano máš pravdu asi jsem se blbě vyjádřil moc se omlouvám. Jsem rád, že jsi mě pochopil a že v tomto směru mě chválíš. Ale v každém případě si rád poslechnu názor i na celkový design. Ale po pravdě do celkové změny se mi moc nechce, navíc když to dělám zadara...
Jo ještě jen tak pro zajímavost zkus si projet stávající verzi http://www.lipniknadbecvou.eu/ CSS a HTML validátorem a novou verzi http://www.lipniknadbecvou.eu/zkusebni/ také, myslím že tady bude zřetelný rozdíl, tedy alespoň mě to ukazuje významný posun u nové verze k lepšímu. Dělá mi tam bordel akorát TopList počítadlo a ty flash reklamy. Tak se chci zeptat, jestli mi dokážeš poradit, co a proč tam mám blbě? Moc se mi ten kód nechce opravovat, abych něco nepokazil, protože to jsou generované kódy. Díky za rady.

A pište i vy ostatní, tedy pokud se vám chce, uvítám i vaše názory.
marvas
Profil
mestolipnik
&logo=bc skús zmazať toto v časti počítadlo toplistu uprostred elementu noscript a zbavíš sa prvých 4 chýb. A hneď sa to zmenší na 9 chýb.
Skúšaj odstrániť ďaľšie a mysli na to, že validita nie je hlavným cieľom pri tvorbe webstránok.
mestolipnik
Profil
marvas
Dík za radu, smazal jsem to ale stále hlásí validátor 9 chyb. U toplistu zůstala ještě jedna chyba, tak nevím co s tím. Pak mi dělá ještě problém flash. Ale je zajímavé, že mám tam 2 flash bannery, i když parametry mají shodné, tak nejvíc chyb hlásí ten větší banner. kdežto ten malý banner v pravém sloupci pouze 1 chyba. Dokážeš s tím poradit? Dík předem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0