Autor Zpráva
maroskox
Profil
ahojte ... prosim o zhodnotenie mojich stranok ... mam nejake chyby v HTML kode, ked som skusal validator vypisuje mi stale chyby a neviem ako ich odstranit .. hlavny problem ma s ulozenim stranok az uplne po okraj hore ... dakujem velmi moc .... dalsia otazka: na ake rozlisenie mam optimalizovat stranky? co je standard?

www.maroskox.golfbell.sk
maroskox
Profil
dalej mozte podavat kritiku aj na www.golfbell.sk a www.test.golfbell.sk ... vsetky stranky mam stale rozpracovane a vyxytavam im muchy, tak by som vas xcel poprosit o analyzu, co sa vam tam paci, co naopak nie, popripade navrhy ako by ste to spravili vy, ci uz graficky, alebo kodovo ... dakujem moc mi to pomoze
mestolipnik
Profil
maroskox
Ahoj. V kódu máš opravdu docela dost chyb, ale na to moc nejsem špičkový odborník, sám na svých stránkách s pomocí vychytávám chyby v kódu. Jinak vřele doporučuji udělat stránky nejdřív v HTML kódu a zajistit, aby byly validní, a teprv potom ostylovat, a mělo by to být OK. Já jsem sám zvolil takový postup u svých stránek - např. http://www.lipniknadbecvou.eu/videostudio.htm nebo teď takto předělávám http://www.lipniknadbecvou.eu/zkusebni/ ale tady mám také nějaké chyby, ale ty vznikly až přidáním bannerů, jinak kód je OK.

Mohu ti alespoň ohodnotit design. www.maroskox.golfbell.sk - design není špatný, ale stránky asi nejsou dokončené že? Zdá se mi to po obsahové stránce slabší, málo obrázků. Rozhodně do stránek nepiš Optimalizované pre rozlíšenie - to už dneska není v módě.

www.golfbell.sk - tak tato stránka po grafické straně na mě působí velmi příjemně, moc se mi líbí. I ten panoramatický obrázek. Opět nepsat optimalizované rozlišení. Dále bych trošku upravil fotogalerii - obrázky bych otvíral javascriptem, jako např. tady: http://www.lipniknadbecvou.eu/zpravodajstvi/clanek078.htm
Dále pokud nepoužíváš aktivní tlačítka, tak bych alespoň pro lepší orientaci dal nadpis v záhlaví každé stránky shodné s nabídkou v menu - např. Hlavná stránka, nadpis místo Nečakajte dal bych Hlavná stránka atd. Abych prostě věděl, na které stránce se nacházím.
maroskox
Profil
dakujem :) optimalizovane pre rozlisenie dam prec ... pre ake rozlisenie mam robit stranky? co je taky ideal? ... aby ked si to niekto pozrie na novom pocitaci s vysokym rozlisenim to nebolo moc male a ani moc velke na staryx PC ... co sa tyka menu a nadpisov, tak ix xcel stryko mat, nebudem to menit a ani nemozem :) co sa tyka mojej stranky www.maroskox.goflbell.sk .. tak tam nebudem asi uz nic pridavat, kedze to xcem len informacne
maroskox
Profil
prosim o dalsie komentare .. cim viac, tym lepsie :)
jojoj
Profil *
tie knihy návštev z bluebordu poriadne kazia dojem ...
Plaváček
Profil
maroskox

Jenom stručně:

- při vypnutých obrázcích zmizí navigace webem. Průšvih.
- na webu, který prodává počítače, je mi informace o tom, jaké počasí je v Bratislavě celkem na nic. Odešli do věčných lovišť.
- animované vlaječky pryč, k čemu je to dobré?
- proč je, k ďasu, půl navigace slovensky a půl anglicky? Piš svou mateřštinou, nebo se za ní stydíš?
- jaký význam mají tečky a dvojtečky kolem nadpisů a v TITLE, ha? ...::: Vitajte marosko(iks) :::... Osobně tomu říkám typografický paskvil. Pryč s tím.
- obarvené posuvníky jsou klasickým znakem amatérského přístupu. Dáváš přednost rušivému efektu před vlastním obsahem. Zrušit.
- jaké mám rozlišení vím nejlépe sám, proč mi to v patičce sděluješ?
- ke kódu se vyjadřovat nechci, je to typický produkt "Vidíšviď" editoru typu Frontpage.
- zvolené odstíny modré jsou moc studené a na webu se necítím dobře.
- hlavní nadpis webu "Vitajte Marosko(iks)" je latinsky? Jsem už starý a nějak jsem ten cool nadpis nepochopil.
- zkusil sis nějakou stránku vytisknout?

Stačí jako základ pro zlepšení?
maroskox
Profil
- k tej navigacii ... ako to zmenit, aby to bolo len v slovencine? :)
- posuvniky mam nexat tak ako su povodne prednastavene?
- rozlisienie zmizne
- odtiene modrej je subjektivny nazor, kazdemu je prijemna ina farba .. keby tam dam odtiene zltej tiez by to na niekoho mohlo posobit rusivo .. je jasne, ze modra je farba studena, ale .. to nexam tak ako je zatial ...
- vytlacit stranku? ako naco?
smajli
Profil
maroskox
tak nějak mi vyjíždělí texty v menu doprava
ten hover mi fakt vyděsil svoji velikostí
na modře laděném webu bych očekával prodejce třeba bazénů

jsem jen prostý návštěvník a tak to vidím, je to tvůj web.
:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0