Autor Zpráva
pafkoo
Profil
co na to říkáte?? líbí nelíbí?? co byste změnili?? dík za všechny názory

odkaz
Mistr
Profil
pafkoo
Proč popisek běží na RS začíná malým písmenem, když ostatní popisky v patičce jsou psány s velkým počátečním písmenem?
pafkoo
Profil
mistr: no ani nevím, klidně tam bude velké ale teď mi to přijde jako zbytečný detail, protože je to jen NÁVRH. Takže texty budou ještě upravené. Mě šlo hlavně o vzhled, jestli je to dobré nebo děsné. co třeba případně změnit.
Mistr
Profil
pafkoo
Píšeš co byste změnili?? , proto jsem zareagoval. O nějakých úpravách textů jsi neměl ve vstupním příspěvku ani zmínku.

mi to přijde jako zbytečný detail, protože je to jen NÁVRH
Je to návrh a co my s tím? To jako máme být při hodnocení nějací mírnější nebo se snažit přijít na to, co je a co není podle Tebe zbytečný detail?

co třeba případně změnit.
Však jsem Ti to napsal.
pafkoo
Profil
Mistr: no je pravda že jsem se o tom nezmínil. dobře, reagoval jsem možná trochu nepřiměřeně. a jinak se ti to líbí?? nemáš nějaké jiné připomínky?
Mistr
Profil
pafkoo
jinak se ti to líbí?
Jo, jinak se mi to celkem líbí. Ovšem je to jen můj osobní vkus, jinému to třeba bdue připadat špatné. Snad jen přemýšlím nad tím světlemodrým písmem na bílém pozadí, a sice nad vzájemným kontrastem. Jak to vidíš Ty, je to dostatečné i pro spoluobčany s vadami zraku?
pafkoo
Profil
tak myslim ze v nadpisu(logu) je to blog citelne, je to tluste a velke, a v paticce u jednotlivych textu je to horsi, tam tu barvu zrejme zmenim. kdyztak me opravte jestli si to myslim spatne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0