Autor Zpráva
Catch
Profil
http://hostujweb.net/jennylapeinture/ Jak se vam libi tato stranka?
gyoja
Profil
IMHO styl těch obrazů by si zasloužil jinou barevnou kombinaci než t-mobilovskou šedo-růžovou. Opakuju IMHO.
Catch
Profil
Pri tvorbe te stranky me T-Monile ani nernapadl :))) to jer postreh. Jinak nemyslim si ze by se nehodila.
1ohnnY
Profil
Tie ružovo-šedé pásiky v pozadí na bokoch podla mna pôsobia trošku rušivo (tiež IMHO)
a ešte by som použil náhľady obrázkov, aby bolo načítavanie rýchlejšie.
To je po takom bežnom zazretí, validnosť a kvalitu kódu som nepozeral.

Ináč celkom pekná robota. IMHO
gyoja
Profil
Autorku obrazů neznám, nevím co jí sedí, ale ta růžová na mě křičí přes ta její dílka. To jsem měl na mysli.
Catch
Profil
1ohnnY: Vzdyt tam jsou nahledy :) Az po kliknuti na ne se ti ukaze velky obrazek.

gyoja: Autorce se barvicky libej :)
Miloš
Profil
Catch
Vzdyt tam jsou nahledy
To nejsou náhledy, ale ty velké fotky, které se pak znova načítají do nového okna. To, že zadáš obrázku v HTML menší rozměry, ho datově nezmenší. Takhle ti stránka zabírá 2.43MB. To je trochu moc, nezdá se ti?
tiso
Profil
Odkedy je obrázok 750px x 1000px s veľkosťou 329kB náhľad? Sorry, ale takto sa to nerobí...
Miloš
Profil
Mimochodem – obrazy List a Poušť se v něčem podstatném liší? Mám pocit, že je to jeden a ten samý.
1ohnnY
Profil
Catch:
No neviem, ale ked som si uložil oba rozmery, velkosť (dátovo) a aj rozmery sú rovnaké :P
Catch
Profil
Miloš, tiso: Je, je moje chyba diky za upozorneni :) Jsem zapomel u nahledu pred nazev obrazku napsa nahled_ a uz je chyba na svete :) Jiz tam jsou male obrazky jako nahledy diky za upozorneni mi to uniklo trosku :)))

Miloš: Mas pravdu autorka to tak ma i na puvodnim webu a zatim mi nedala vedet ketry je ktery :)))
Catch
Profil
1ohnnY: Jo, jo moje chyba pisi vyse uz jsem to upravil :)))
Miloš
Profil
S náhledy je to lepší, ale pořád je to trestuhodných 625kB. Mimo jiné proto, že náhledy obsahují EXIFy včetně miniatur. Když jsem je vyházel a kompresi nastavil na 70 %, výsledek se dostavil – obrázky včetně pozadí zabírají 92kB, což už je snesitelné.
[UPDATE: staženo, smazáno ze serveru]
anonymous
Profil *
V patičce napsáno chybně jméno
Miloš
Profil
Mimochodem ještě k té patičce – Obrazy portfolio 2006 - 2007 – to je česky?
„Obrazy portfolio“ mi připomíná Sazka arena, Gambrinus liga, Karel most a Praha hrad.
Navrhuji buď „Portfolio obrazů, 2006 – 2007“, nebo aspoň s pomlčkou „Obrazy – portfolio 2006 - 2007“
Catch
Profil
Miloš: Tak diky nahral jsem je tam :) Pozadi jsem nechal puvodni to od tebe uz bylo moc mazle jinak ale diky :)
Victorius
Profil
Pěkný design (a to i přesto, že růžovou dost nemusím), ale dle mého se vůbec, opravdu vůbec nehodí ke stránce o umění. Měl by působit jako doplněk k vystavovanému, spíše nenápadný, který má podtrhnout atmosféru obrazů, než že se s nimi bude prát (jako v tomto případě). Nicméně jde o komerční umění, a tak to snad nebude zas tak horké.

Z faktického hlediska mě zarazily dvě věci:
1. chaotická struktura (po kliknutí na logo se dostanu na jinou stránku, kde je ale prakticky totéž a nefunguje mi odkaz "Kdo jsem"). U obrazu "Vodopád" máš dvaklrát napsanou cenu
2. nemohu si pomoci, ale subjektivně mi přepadá, že ta růžová a šedá v pruzích na pozadí k sobě neladí. Mě to při prohlížení stránky ruší.
Catch
Profil
Victorius: Jsem rad ze se libi :) Otazka zda se hodi ci nehodi je asi otazka jak komu se to libi. Chaoticka struktura nikoliv :) staci se logicky zamyslet stranka je zatim na subdomene coz kdyz hlavicka odkazuje na tu samou domenu znamena to ze stranky tam budou brzy nahrany. Zalozka Kdo jsem je zatim pripravena <a href="#">neco</a> Odkaz odkazuje sam na sebe tak se to dela kdyz mas odkaz pripraveny vis? He, he cena cena to jsem prehled diky za upozorneni. Co se pozadi tyce nekomu se libi nekomu ne. Uvidim co na to rekne slecna pro kterou ty stranky jsou. Pripravuji si ale i nahradni reseni. :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0