Autor Zpráva
schunka
Profil *
regenti.wz.cz
potreboval bych zkritizovat tento web, vim nepobeží na 100% pod Mozillou, v MSIE perfektně, jinde jsem ho nezkoušel, barvy podle sovy nesouhlasí ale jsou to barvy oddílové proto jsem je zachoval, tak teď budu jen čekat na kritiku, díky
23k
Profil *
je mi lito, sice to je v divech ale uprimne receno je to osklive. Tohle nejsou stranky ale spis hrani s CSS a objevovani co umi. He -> vyplnit blokovy element textem ... nic vic. Promin.
kolouch
Profil
no nevím. Vypadá to, že jsou to tvoje první, možná druhý stránky. Když už nic jiného, tak si aspoň do zdroje napiš informace o použité znakové sadě, Firefox mě totiž odměnil špatným překladem některých znaků.
Marty
Profil
Tak rozhodně bych změnil hover u toho vstupního obrázku, když na něj v IE najedu, tak zmizí naznámo kam.
JaySee
Profil
Plně souhlasím z výše uvedenou kritikou

Vstupní obrázek zkus udělat s Pixyho no-preload hoverem a vůbec, zdroj by to chtělo vymakat. Tímhle moc neuspěješ. Musiš se ještě hodně učit. Nerad bych tě urazil, ale konečné hodnocení je = 0
Pepee
Profil
Fakt je, že to vypadá jako nějakej pokus, tak dodělat a až to bude hotový tak vystavit.
schunka
Profil *
díky potřeboval jsem slyšet skutečnou kritiku, nikdo z mých známých mi tu objektivní neposkytne nebo tomu prostě nerozumí a něco jako vypadaj dobře, to mi nestačí naopak tohleje přesněto co jsem čekal, font už jsem snad poupravil, jen potřebuju vědět jakto že mi firefox nezobrazí ten border:double u větvení na textovou a fotkovou galerii, a proč to všechno tolik zvětší
mosba
Profil *
koukal jsem na tve stranky v Opere a mel jsem rozhozene nektere ceske znaky.
zkus dat do hlavicky:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
a melo by to byt dobre.

co se border tyce:
typuju ze ti to mozilla nebere pac mas v deklaraci "border-top:12 double #800000;", tzn. nemas tam uvedenou u tloustky jednotku. melo by to teda vypadat tra: "border-top:12px double #800000;" IE to neresi a bere oboje.
mosba
Profil *
proboha - tipuju a ne typuju. pardon
kamilio
Profil *
Nechápem na čo sú úvodné stránky typu (Vitajte bla bla klikni pre vstup).
kolouch
Profil
to je když máš povinnou reklamu a nechceč jí přímo na stránkách.
schunka
Profil *
to mosba: velice děkuji za to s těma jednotkama už jsem zkoušel všemožný ptákoviny a tohle mě vážně nenapadlo díky, a všem se omlouvám za chybu s "meta" uplnějsem ho vypustil a je to ta největší hloupost, takže zatim a čekám další připomínky, až s tím zase výrazně pohnu tak se ozvu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0