Autor Zpráva
Omnius
Profil *
Prosím o hodnocení designu, kódu a celkového dojmu tohoto webu... MOSite Production
Mistr
Profil
(1) Poměrně dlouho se natahuje.
(2) Je písmo dostatečně kontrastní vůči pozadí?
(3) Subjektivně mi ten web přijde málo barevný. Já bych si více pohrál s barvami.
Omnius
Profil *
Natahuje.. všiml jsem si, ale nechápu proč.. Celá grafika má méně než 120kb...
Railbot
Profil
Omnius
Ono by stačilo to menu udělat klasicky, ne pomocí obrázku a hned byto bylo veselejší s tou rychlostí. Jinak to logo je fuj. Zkus něco lepšího. Když pominu, že nejde vůbec přečíst, tak ta hnědá s černým okrajem vypadá jako...jako hov...víš :)
Vyhoď z patičky odkazy na validaci, to stejně nikoho nezajímá. A rovnou i to "CopyRights", za prvé náš právní řád nic takového nezná a za druhé už tam máš copyright entitou jako znak, takže proč to tam mít 2x?
Omnius
Profil *
Railbot: O logu vím.. taky se mi nelíbí, ale nebyl čas a chuť zpracovat nějaké lepší.. Snad se do toho co nejrychleji pustím.. ;-) jinak díky..
Petr Tichý
Profil *
Minimálně co by šlo vylepšit, obrázkům na pozadí nastav bílou alternativu a návštěvníci si budou moci aspoň přečíst texty než se načtou obrázky. Teď je to málo kontrastní.

Menu mi přijde moc robustní a velké. Myslím si že prostý text (bez obrázků) by to bylo lepší. Řešení hoveru u menu přes JS (je pravda, že to asi nejde lépe) způsobuje nepříjemné "skákání" kvůli velikosti obrázků.

Logo bylo řečeno.

Řešení přepínání stránek pomocí proměné není dobré pro vyhledávače.

Jednoduchost na stránce přispívá k vysoké použitelnosti.

Menu je bez obrázků zcela nepoužitelné. Nastav alternativní popisky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0