Autor Zpráva
Hzik
Profil *
Celkem jsem se snazil udelat decentni design a prehlednou hru jak hratelne tak zdrojove. Uvitam jakekoliv pripominky. Diky. www.asociace.hzik.com
Miloš
Profil
[1] Neklikací logo
[2] Na hlavní stránku nevede žádný odkaz. (A pokud vede, kdo ho bude hledat? Já ne.)
[3] Text v exploreru nelze zvětšovat.
[4] Text hlavičky (Empatická hra) leze ve FF při zvětšování do okolního textu.
[5] Podrobnější informace najdete v menu "Pravidla". V levé části stránky po kliku na "Pravidla" si přečtete vše…
To není moc přístupné. Jednak to bez stylů není vlevo, jednak nabádat návštěvníka, aby hledal, kde má kliknout, lze nahradit daleko rozumnější formulací, třeba:
Podrobnější informace najdete na stránce s pravidly.
To samé je s registrací – formulaci V levé části stránky pod přihlašovacím formulářem klikněte na "nová registrace" a vyplňte potřebné údaje lze taktéž nahradit odkazem.
Hzik
Profil *
1 a 2 bych mohl spojit. Na ten text v exploreru asi kaslu. Vsechny texty lezou po velkym zvetseni pryc, s tim ani nevim, co bych mel delat. S tou 5 neco udelam, "levou cast" oddelam, to je fakt blbost :)
jinak zatim diky
Railbot
Profil
Hzik
Na ten text v exploreru asi kaslu. Vsechny texty lezou po velkym zvetseni pryc, s tim ani nevim, co bych mel delat.
No minimálně někam naházet overflow: hidden když už nic jiného.
Hzik
Profil *
sloh jsem uz upravil a ten overflow pomohl s prekryvanim textu po velkym zvetseni.
diky
Miloš
Profil
Hzik
1 a 2 bych mohl spojit.
Považuji za nedostačující. Brání ti něco, aby byl odkaz na úvodní stránku jak z klikacího loga, tak i z hlavního menu? Předpokládám, že stránky děláš pro návštěvníky a ne pro sebe.
O to víc kroutím hlavou nad formulací Na ten text v exploreru asi kaslu. Tím říkáš asi 70 % návštěvníkům: „Jestli blbě vidíte, tak si vyližte p*del, já na vás z vysoka se*u“. Tak vážně – pro koho ty stránky děláš? Přitom stačí tak málo – nezadávat velikost písma v px, ale v procentech nebo klíčovým slovem.
Hzik
Profil *
ta uvitaci stranka neni skoro vubec dulezita. ma fakt jen trochu informovat toho, kdo tam prisel prvne. je zbytecny ji delat vlastni polozku v menu.

Asi s tim pismem pro explorer neco udelam. Sice si zatim nikdo nestezoval a ani ja neznam nikoho, kdo by si v exploreru zvetsoval pismo navic kdyz je dostatecne velky a citelny.

Jinak to by bylo co se tyce hlavni pouzitelnosti. Rad bych slysel jeste pripominky na kod nebo styl a vzhled.

Diky
Miloš
Profil
Hzik
neznam nikoho, kdo by si v exploreru zvetsoval pismo navic kdyz je dostatecne velky a citelny
to je věc názoru; jestliže máš 800×600, může ti připadat text dostatečně velký. Já mám 1600×1200 a ten text co do velikosti nic moc. Jistě, proč musím mít tak velké rozlišení – ale jednak nepoužívám IE (v Opeře stránku v případě potřeby zoomnu celou), druhak nikdy nevíš, odkud a v jakém rozlišení se kdo kouká (nemusí to být jeho počítač a spousta dalších důvodů).
Jasně že menší písmo tam máš proto, že je sloupec stránky dost úzký, tak aby se tan vůbec něco vešlo. 500px mi přijde zbytečně málo. Proč to o polovinu nerozšířit (na 750px) – to se s přehledem vejde i při rozlišení 800×600 a ještě zbyde kousek místa po stranách. Pak můžeš i zvětšit písmo.
Hzik
Profil *
Miloš

no samotna hra je dost nenarocna a jednoducha a na sirsi strance by bylo moc prazdnyho mista. myslim ze pokud nastavim font na medium, mohlo by to byt ok.
kopis
Profil *
nevim proč do něj tak šijete. web je to jednoduchej přehlednej a zábavnej. můžeš se úplně vysrat na nějaký připomínky. zdravim tě čau Kopis
Tasartir
Profil
Hzik: "Uvitam jakekoliv pripominky."
kopis: "nevim proč do něj tak šijete... můžeš se úplně vysrat na nějaký připomínky."
To byla rada nad zlato.

neznam nikoho, kdo by si v exploreru zvetsoval pismo
Já to dělám běžně. To písmo je ale opravdu malý, i pro mě, člověka kterému dosud nebyla zjištěna žádná zraková vada.

Odkaz "Validní XHTML" - proč když na to kliknu tak zjistím že "This page is not Valid XHTML 1.1!
Result: Failed validation, 2 Errors
"
Zaciatok pomoc
Profil *
v login mas chybu protoze kdys nezadam nic a kliknu na prihlasit prihlasi mne :D tak se na to mrkni
Chamurappi
Profil
Reaguji na kopise:
Teď do něj už nikdo nešije. Před devíti měsíci možná.
Nevytahuj prosím stará vlákna.

Reaguji na Tasartira:
Jedna z těch dvou chyb, co mu W3C Validátor ukazuje, je nový nesmysl, který v době založení tohoto vlákna nebyl nahlašován. Chybějící deklarace jmenného prostoru nemá podle specifikace způsobovat nevaliditu.

Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0