Autor Zpráva
Streamer
Profil *
testy.prongo.sk

je to test portalu web 2.0 , kazdy bude mat moznost pisat clanky a odmenou za to je zobrazovanie banneru 468x60 ako svoju reklamu pri kazdom svojom clanku.

je to moj vlastny CMS

logo este nemam a mozno nie vsetko pojde ako ma a asi to ani nebude validne este ale zaujima ma vas nazor na to..
tiso
Profil
Má to pár chýb, ale myšlienka je to zaujímavá - kto sa chce prezentovať, nech napíše článok... Len aby sa to nezvrhlo na článok s 2-mi vetami priamo propagujúci to čo je na reklamnom banneri... Ešteže to ako admin moderuješ...
Chyby:
-perex obmedziť na celé vety, nie seknúť vetu slovo pred koncom... Lepšie by bolo robiť perex ručne a nie automaticky.
-zároveň neuvázať text perexu v článku, nech to nie je 2x
-trochu prístupnosti - ten obrázok v pozadí na začiatku článku znižuje čitateľnosť, ďalšie veci nespomínam...
habendorf
Profil
Podívej se na šedé kulaté boxy vlevo v IE.

OT: správný Web 2.0 musí mít v logu "beta" :o)
Streamer
Profil *
Chyby:
-perex obmedziť na celé vety, nie seknúť vetu slovo pred koncom... Lepšie by bolo robiť perex ručne a nie automaticky.
-zároveň neuvázať text perexu v článku, nech to nie je 2x
-trochu prístupnosti - ten obrázok v pozadí na začiatku článku znižuje čitateľnosť, ďalšie veci nespomínam...


k tomu perexu on neodsekava len ten text som tam nakopiroval aby tam nieco bolo a velmi som sa nestaral ako to bude vyzerat

a ten obrazok s tou citatelnostou mas pravdu, musim to spravit nejak inak
Streamer
Profil *
Podívej se na šedé kulaté boxy vlevo v IE.

robil som to na IE7 ale budem to musiet odladit aj pre 6stku (len keby som tu mohol mat obe verzie v PC :-/ )
habendorf
Profil
len keby som tu mohol mat obe verzie v PC :-/

To můžeš.
Streamer
Profil *
len keby som tu mohol mat obe verzie v PC :-/

no ked som mal 6stku tak 7micka mi 6stku zmazala a ked som mal 7dmicku tak 6stka nesla nainstalovat lebo 7dmicka je novsia :-D
habendorf
Profil
http://zacinej.cz/internet-explorer-7 třeba
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0