Autor Zpráva
Juris
Profil
Cau,můžete zhodnotit tuhle stránku http://www.rovers.wz.cz . Je to zátím base mód, tak chi znát váš názor ,abych to moh ještě upravit. Ještě se chci zeptat, jak nejlíp udělat ,aby se mi po kliknutí na tlačítko zobrazila html stránka v tom oranžovým rámečku v pravo. Zkoušel jsem načítat obsah z txt, ale dělalo mi to problém z diakritikou.
kolouch
Profil
těžko hodnotit zdroják, když je to ve flashi. Graficky se mi to líbí, ale někde jsem četl, že když jsou stránky ve flashi tak mají roboti nějaký problém je indexovat. Nevím jestli je to tak přesně, kdyžtak mě někdo opravte.
Marty
Profil
Ano, roboti budou mít s indexováním této stránky opravdu problémy.
Graficky to docela jde, i když bych klidně ještě přitvrdil.
Možná bych to zkusil bez toho běžícího textu, jak by to vypadalo...
dragon
Profil
Pekné! Ja by som ešte vyskúšal dať do menu podobný odtieň modrej aký je aj hore v nadpise.
none
Profil
Ja bych to dal ohodnotit spis do fora flash protoze je to celý ve flashi mimochodem cela stránka ve flashi to neni dobrý páč se to nezobrazi 7% návštevníkum to menu je uplne *nepěkné* to červenén ohraničení se tam nehodí to menu mi zkazilo celý dojem ze stránky a jeste pri rozliseni 800x600 to musim dole i naboku scrollovat nevim jak pri jinacich rozlisenich ale pri tomto je to tak potom ten jezdící text u menu semi nelibí.Co je naopak pekne tak se mi zdá že je to graf.jakstakš dobrý a na to že je to ve flashi tak se to docela rychle nacita to je+ protoze nektere stránky se nacitaji i 1 minutu. *NONE*
Pepee
Profil
Hmm jelikož nemám nainstalovanej Flash plug-in není co hodnotit. Takže za přístupnost 0 bodov.

P.S. Uvažoval bych náhradním textovém obsahu.
none
Profil
Přesne Pepeeje nazornou ukazkou 7 % nedostupnosti návštevníku flashe.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0