Autor Zpráva
AR
Profil *
Tak po kritice meho stavajiciho designu stranek jsem se rozhodl jej od zakladu přepracovat...

Nový design zde

zamyslel jsem se nad novým logotype a celkovou stylizaci webu.

prosím napište mi případnou kritiku co je špatně/co předělat a co je ok.

dík moc
tozi
Profil
podla mna velmi dobra praca, gratulujem nemam co vitknut :)
AR
Profil *
tozitak toto velice rád slyším ;)
tozi
Profil
nieco som predsa len našiel a to v pravom stlpci ako maš na cem aktualne pracuji a kontakt rozhodni sa na ktoru stranu chces zarovnat obsah kontakt mas na lavo zarovnany a na cem aktualne pracuji mas na stred . tak asi len tolko :)
AR
Profil *
tozi
no ja nevím. kdybych zarovnal kontakt na střed tak by to podle mě moc dobře nevypadalo a zase když hodím ten text hotovo z 90% do leva tak to taky vypada tak nějak divně ;)

každopadně každy další box co by v tom levem sloupci byl by měl zarovnani doleva jako ten kontakt
tozi
Profil
tak vtom pripade, sa pust rovno do kodovania
Vít Dlouhý
Profil
- v první chvíli jsem měl pocit, že prodáváte letenky
- z mého pohledu je tam až moc "šťavnatých" barviček
- paradoxně je vybraná stránka v menu nejméně výrazná
- slogan "leťte s námi internetem" mi nedává moc smysl - internetem se přeci "serfuje" ;-)
- "vítejte na našich křídlech", když už, tak víc by se mi líbilo "vítejte na palubě"
- "na čem aktuálně pracuji", v jiných místech je použito množné číslo, takže by to chtělo sjednotit
AR
Profil *
- v první chvíli jsem měl pocit, že prodáváte letenky
- z mého pohledu je tam až moc "šťavnatých" barviček
- paradoxně je vybraná stránka v menu nejméně výrazná
- slogan "leťte s námi internetem" mi nedává moc smysl - internetem se přeci "serfuje" ;-)
- "vítejte na našich křídlech", když už, tak víc by se mi líbilo "vítejte na palubě"
- "na čem aktuálně pracuji", v jiných místech je použito množné číslo, takže by to chtělo sjednotit


1. toho sem se prave obaval
2. no použil jsem 5 zakladních a pak různé odstíny modre pro nebe
3. taky mam ten pocit ale prave me nenapda jak ji zvyraznit
4. jj surfuje se, tak sem chtel vytvořit novy pojem :)
5. ta paluba mě taky napadla ale zase aby to nenavozovalo dojem cestovky
6. množné a jednotné číslo je vysvětleno v textu který tam ještě není.
AR
Profil *
Vít Dlouhý
tak sem provedl trošku změnu toho menu. je to lepší?
AR
Profil *
jinak teda mam v zaloze ještě jeden návrh tak ho taky hodím do pléna ke kritice:

jiná verze

co říkáte teda na tento?
Railbot
Profil
AR
co říkáte teda na tento?
Vcelku nic moc. Ten první je určitě lepší. To už radši nevhodné letadlo siganlizující web cestovky než trapné a provařené citrusy, které taktéž nemají s webdesignem a se studiem pranic společného.
AR
Profil *
Railbot
no je fakt že ty citrusy jsou už hodně obehrane

mimochodem nemáte nějaky tip co misto letadla?
Vít Dlouhý
Profil
AR: A musí tam za každou cenu nějaký motiv být? Je to design pro design... bez smyslu a skladu.
AR
Profil *
Vít Dlouhý
to je taky fakt
anonymous
Profil *
mě osobně by ten web nepřesvědčil abych využil vašich služeb, působí to na mě jako firma z horní dolní maximálně okresního významu...
bertik
Profil
z mého pohledu je tam až moc "šťavnatých" barviček
nepřehledné uspořádané
vypadá to jako online prodej letenek
AR
Profil *
ajta krajta...takže ani jeden z těch co sem tu pastnul není vyhovujici ? :(
AR
Profil *
jinak těmi "šťavnatými barvičkami" máte namysli ty barvy v menu?
quinux
Profil
AR
Mi se líbí ten první návrh, ale chtělo by ho každopádně upravit.
Rozhodně souhlasím s tím, že to letadlo působí jako by to byl prodej letenek, takže asi nějak upravit/změnit. Taky bych tu hlavičku asi trochu zmenšil.
Taky bych měl výtku k pravému sloupci: "aktuální práce - stav 90%" je pěkná "fičůrka", ale nevěřím, že to budeš udržovat opravdu aktuální a co teprve, když 14 dní nebudeš mít co dělat? "aktuální práce - stav jsme bez práce"? ;o)
Taky bych nedával kontakt na každou stranu, ale místo toho bych tam strčil rovnou kontaktní formulář.
AR
Profil *
quinux
Mi se líbí ten první návrh, ale chtělo by ho každopádně upravit.
Rozhodně souhlasím s tím, že to letadlo působí jako by to byl prodej letenek, takže asi nějak upravit/změnit. Taky bych tu hlavičku asi trochu zmenšil.
Taky bych měl výtku k pravému sloupci: "aktuální práce - stav 90%" je pěkná "fičůrka", ale nevěřím, že to budeš udržovat opravdu aktuální a co teprve, když 14 dní nebudeš mít co dělat? "aktuální práce - stav jsme bez práce"? ;o)
Taky bych nedával kontakt na každou stranu, ale místo toho bych tam strčil rovnou kontaktní formulář.


nad tou hlavickou premyslim, no snad me neco napadne.
no a s tou aktualni praci mas pravdu ;) taky sem premyslel nad tim co bych tam daval kdyby nebylo zrovna do ceho pichnout ;)
Railbot
Profil
taky sem premyslel nad tim co bych tam daval kdyby nebylo zrovna do ceho pichnout ;)
"Právě neprobíhají žádné práce" nebo si prostě něco vymyslet, na tom nic není.
Nebo se zeptej tady Víti, co tam dávají, když nemají v Nuviu do čeho píchnout :))))
souki
Profil
Doporučuju vyměnit vyměnit ten b.anán....
AR
Profil *
souki
duvod?
Vít Dlouhý
Profil
Railbot: Dostals mě, kdyby tam nebylo co dát, tak bych to asi celé schoval... ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0