Autor Zpráva
xxxx125
Profil *
Nazdar, chcem sa spýtať na jednu drobnosť :) Chcem vedieť váš názor na pohyblivých avatarov (postavičiek) vo fórach, napr.tu.

PLUSY:
+osoba vo fóre sa lahšie zapamatá
+je to krajšie

MÍNUSY:
-veľmi to vyrušuje pri čítaní....No a práve na to sa chcem spýtať, či to naozaj tak vyrušuje alebo je to v pohode???
smajli
Profil
a má to velikost skoro 1 mega
jinak v tom problém nevidím
xxxx125
Profil *
tak to ano, ta velikost je velká, ale já myslím všeobecne pohyblivých avatarov
Joker
Profil
Taky jde o velikost souboru- např. avatar na té linkované stránce má 963kB! Příspěvků je třeba 20 na stránku, kdyby to takhle měli všichni, může jedna stránka mít třeba 20MB dat... a to ani nemluvím o tom, že by si všichni narvali ještě jeden takový obrázek do podpisu... pak už dostane slušný záhul i vysokorychlostní připojení.
Nehledě na to, že když se na fórum podívám třeba přes GPRS připojení na mobilu, člověka s takovým avatarem bych nejradši roztrhnul.

Navíc, pokud se z toho postupem času stane jakási móda, končívá to tak, že lidi mají v podpisech třeba deset obrázků a člověk si přečte jednořádkový příspěvek, odscrolluje dvě obrazovky podpis a přečte si další jednořádkový příspěvek. Takové fórum se pak čte opravdu strašně.

Já osobně jsem spíš pro malý statický obrázek v avataru a jenom textový podpis.
Fórum je od povídání a ne přehlídka avatarů/podpisů.
xxxx125
Profil *
Joker
Súhlasím s tebou, ide hlavne o text fóra :)
koudi
Profil
Súhlasím s tebou, ide hlavne o text fóra :)
Když už jsem u toho, tak ten linkovaný text je docela síla ... hlavně ten závěr :)
xxxx125
Profil *
koudi
jj je to sila :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0