Autor Zpráva
novinovi
Profil
Čau, chtěl bych požádat o kritiku mého asi 3 webu. POPIS: Osobní stránka (něco jako portfolio), která měla být efekter budoucnosti nebo né zrovna budoucnosti ale čas robotů neboli doba robotů. A chci se zeptat jestli sem toho efektu docílil. Díky vše beru i když napíšete PŘEĎELAT ! ;) Zde
Railbot
Profil
Jo, jako obrázek pěkný. Jako webová stránka nepoužitelné.
quinux
Profil
novinovi
Když jsem se dočetl, že ten návrh má "symbolizovat" dobu robotů, tak jsem spíše čekal, že tam budou nějací roboti teda, ale to co jsem pak viděl bylo spíš jako z dob prvních dílů star treku. Jako portfolio ti to bude spíše zákazníky odhánět. Jinak Railbot to napsal stručně a jasně.
Alrikuser
Profil
Kuci proc tak negativne kdyby to udelal misto html jako flash a dal si opravdu zalezet tak by to mohlo vypadat originalne... je teda pravda ze to neni z myho oblibenyho salku ale proc ne? Jen s toho nedelej portfolio ale spis neoficialni osobni stranky
novinovi
Profil
nedelej portfolio ale spis neoficialni osobni stranky
Jo udělám, bude to opravdu lepší. A ve flashy to chi udělat později, protože se učim pomalu ale jistě ;)
Railbot
Profil
Kuci proc tak negativne kdyby to udelal misto html jako flash
Tak ty stránky budou možná pěkné, ale přístupnost a použitelnost půjdou rázem do kytek. Ale i tak, aby to bylo pěkné ve flashi, tak by musel hodně zabrat, teď to zase tak dobře nevypadá.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0