Autor Zpráva
frances
Profil *
dobry den zajima me kazdy nostruktivni nazor a kritika.

Dekuji

Portfolio
Lexter
Ujde to, je to zajímavý styl, který ne sice každému sedne, ale co už, ale dost mi vadí hlavička, zeje tam jako prázdné místo. písmo se mi špatně čte, je moc malé. I pod hlavičkou na Dokončené weby a šablony se mi jeví jako prázdnota. Nepůsobí to moc dobře.
Mistr
frances
(1) Proč má kontaktní formulář položku "send"? Není vhodnější třeba "Odeslat" apod.?
(2) V patočce píšeš Přátelé a přitom je tam jen jeden. Není tedy vhodnější napsat Přítel?
(3) Též v patičce píšeš Css, jenže není to spíš CSS?
(4) Před dvojtečkou nemá být mezera.
(5) Občas Ti chybí čárka, někde naopak přebývá mezera (nejen v případě popisovaném v předchozím bodě).
(6) Proč věta Chcete přidat vaše portfolio do níže uvedených odkazů? ujíždí vpravo?

Když si tak prohlížím Tvé šablony, napadá mě, zda si vůbec čteš a pak realizuješ to, co je tady psáno? Některé věci, které jsem Ti napsal například ke stránce společnosti Feroplast jsi vůbec neakceptoval a vystavuješ verzi s chybami. A nejedná se o nějaké úpravy osobního vkusu a podobně. Mám na mysli například chybějící tečku za zkratkou tel v hlavičce a její nápadně větší odsazení od čísla než je tomu u faxu.
frances
Profil *
2Lexter opraveno, co na to rikas ted?
2mistr, opraveno, s tou realizaci, popletl jsem to a na web jsem dal neopravenou verzi, budu se to snazit co nejrychleji predelat.Dik
Ostatni piste a kritizujte vas nazor me zajima...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.