Autor Zpráva
ala
Profil
Připravuji stránky o koních. Mám dvě verze: Horseweb, původní verze a návrh druhé verze. Chtěla bych se zeptat která z nich je lepší, případně co na ní ještě vylepšit.
gyoja
Profil
Jen krátce k druhé verzi:

Ten obrázek v hlavičce tvořený 3 různými fotografiemi. A ty mají mezi sebou nepěkný přechod pomocí jakéhosi rozmazání.

Zde přikládám otisk obrazovky s náhledem ve Firefoxu. Používáte externí stylopis, tak si něco nastudujte o pozicování. (Stejný problém je i v první verzi.)
filip186
Profil
Proč je ve zdroji tohle:
<a href="index.html"/>
?
Ty lomítka tam jsou na nic.
Mistr
Profil
ala
Zvětši odsazení textu od levé strany.
aDAm
Profil
proč je část zarovnana na střed a čast doleva?
yFang
Profil
Zde přikládám otisk obrazovky s náhledem ve Firefoxu. Používáte externí stylopis, tak si něco nastudujte o pozicování. (Stejný problém je i v první verzi.)
V Opeře je stejný problém.
ala
Profil
Verze číslo 3 Co si myslíte o tomhle?
Pačes
Profil *
Vypadá to hezky, nicméně ta barva na okrajích horního obrázku pokus7.jpg je jiná, než barva horního h1 prvku, jde to vidět a nepůsobí to (aspoň na mě) moc dobře.
gyoja
Profil
Je to lepší, ovšem:

Při zmenšení okna přeteče obrázek z elementu <h1> ven, řešil bych to přes background-image v souboru se styly. Dále bych raději v tomto obrázku v hlavičce nepoužíval to "rozmazané" oddělení těch tří fotek. Když už tak raději ostré okraje hned u sebe.

To travní pozadí stránky je takové vybledlé, suché, nehezké, dal bych tam zelenější trávu a pokusil bych se u toho obrázku udělat okraje tak, aby nebylo poznat navázání při opakování pozadí. třeba tady se to řeší:
http://store.got3d.com/products/30-grass-textures/index.html

Je dobrým zvykem a znakem kvalitního webu, že jsou odkazy podtrhané. Myslím tím jejich nevýraznost v menu.
Mistr
Profil
ala
Verze číslo 3
Mezi položkami menu dělej větší mezery. Takhle se nepozná, kde končí jedna a začíná následující.
ala
Profil
Tak jsem tu třetí verzi ještě trochu upravila. Můžu to tak nechat?
J
Profil *
Mně připadá to travní pozadí až moc syté a ostré. A v logu vpravo nahoře moc prázdno.
ala
Profil
Stále to nebylo ono a tak přicházím s návrhem Verze 4.
Zerro
Profil
Ahoj, narazil jsem na nějakou novou stránku o koních, normálně ve vyhledávači nejde najít, ale když zadáte www.interkonix.cz , tak se na ní dostanete, fakt dobrá, mrkněte
rommy
Profil *
tady je další stránka nejen o koních
http://konepsikocky.cz/
Jája
Profil *
Koukám na ní Zerro, není špatná, myslím stránka WWW.INTERKONIX.CZ
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0