Autor Zpráva
mosba
Profil *
Prosím o zhodnocení

http://hosting.modflex.com/socrealismus/index.html

je to netová galerie na uvedené téma.

Velmi uvítám typy na nejaký šikovný prográmek ve kterém jde pohodlně vytvářet galerie. V Zoner media explorer 6 mi někdy blbne čeština (ale nepátral jsem proč a kde je co nutné nastavit) a nechce se mi každy vytvořený soubor přepisovat z win1252 na 1250.
PHP neznám.

Díky
habendorf
Profil
Mě se to líbí (musím se přiznat že hodnotím jen obsah). Jen jsem nenašel svůj nejoblíbenější plakát z 50. let - "Důsledným dopíjením piva za úspory ječmene!" :o)
mat
Profil
už dlouho uvažuju o tom, že na svém projektu budu zveřejňovat cosi jako "odkaz týdne" - tvůj web bude mezi prvními - jako "husákovo dítě" mě dost oslovil jak obsahem, tak svým ztvárněním, prostě mi padnul do oka...
Fred
Profil
Taky se mi to líbí a to tak že moc. Ten progrma zkusil bych si udělat šablonku pro Jalbum
mosba
Profil *
fred: kouknu na to, vypada zajimave. diky
mosba
Profil *
habendorf + mat: dík za příjemné reakce. popravdě si každou chvíli říkám, že podobný téma je vlastně každému dost volný. tak si zapamatuju ty vase ohlasy a budu si tím doplňovat šťávu. dik.
SuE
Profil
mosba: moc zajímavý webík, jen pokračuj :-)
Pepee
Profil
Dávám 9.5 bodov za kód, téma , zpracování atd. Půl bodu jsi ztratil za ty drobet nevýrazný odkazy nalevo. Jinak je to Supr.
Marty
Profil
Velice dobré téma, uznávám že sehnat všechny ty materiály musela být fuška.
Odkazy mají ale takový divný hover(nelíbí se mi to podčárkování, nechal bych klasické podtržení).
A taky v tom menu jsou odkazy dost divně míchaný s obyčejným textem, někdy nevím co je odkaz a co ne(jednou je odkaz i nadpis, pak zas ne).
Miškin
Profil
lol po dlouhý době se tady zase ukázalo něco na úrovni (snad se nikoho nedoknu). Líbí se mi to :) jinak Fred mi tady také kdysi doporučil Jalbum takže doporučuji též, jsou tam i různé "skiny" a jdou hezky upravovat.
mosba
Profil *
marty:
- ten hover byl pokus udělal jej trochu jinak (být to na stejné úrovni jako klasické podtržítko u odkazu, a ne o pixel níž, tak by to snad vypadalo lépe). už je to pryč.
- mix textů a odkazů v levém sloupci - odstraněno (vznikl nešťastným smícháním dvou verzí + jsem si nachystal pár odkazů na připravované podstránky, které jsem ale zatím nestačil dodělat a ty odkazy jsem nesmazal... )

pepee: celý web měl být pokud možno jednoduchý, ale ten levy sloupeček se opravdu nějak topil. Zvýraznil jsem nadpisy, tak se snad trochu zvedl. nevim, dávat něco na jeho pozadí mi příjde líto a stejně tak ho nějak komplikovat.
mosba
Profil *
ahoj,

rád bych vás požádal, zda by jste ještě jednou prozkoumali chyby na stránce o socrealu (nová adresa).
Jde mi o nové části webu:

- galerie (zatím pouze ČSSR) je teď generována v JAlbu (super věc, díky Frede). Než ten skin použiju i pro další části webu, máte k jeho funkčnosti, příp. vzhledu nějaké návrhy?
- nevíte jak PSPadu (jestli to jde) přidat/změnit kus kódu ve více souborech? Změnil jsem lehce strukturu webu a potřebuji teď změnit jednu adresu ve VŠECH vygenerovaných souborech. ručně = vražda, nové generování = 1/2(vražda)
- v Jalbu se mi nedaří uložit komentář vždy k prvnímu obrázku v galerii. Nevíte čím to?
- přidal jsem drobnou knihu vzkazů, předtím jsem s PHP nic nerobil (i toto jsem jen opsal), zdá se že funguje, ale moc tomu nevěřím. jestli znáte nějaké triky jak ji prubnout tak do toho. pak ji promažu.

Díky
Marty
Profil
Koukal jsem se na to fórum a tak omluv, že jsem tam v rámci testování vložil nevhodné příspěvky.

- když si vypnu js, je kontrola formuláře nulová, chtělo by to ještě pro jistotu přidat kontrolu na serveru
- nekontroluje se, zda není v příspěvku či jménu jen mezera
- zkontroluj si, zda je fórum ošetřené proti podvrhnutí falešného sql příkazu, já tomuhle příliš nerozumím, takže to přenechám zkušenejším
- udělal bych, aby se skript ještě zeptal před tím, než definitivně vymaže formulář, někdo se může nechtěně překlepnout

Jinak to vypadá celkem v pohodě.
mosba
Profil *
kruciš, ty mezery mě vůbec nenapadly. ale to nebude problem, spíš se zapotím při vymýšlení jak to provést s tou kontrolou na serveru. no posnažím se.
dík za tipy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0