Autor Zpráva
Roman[ticka]
Profil *
http://www.romanwebdesign.wz.cz/z/index.html

Co si myslite o tomhle designu webu?!
Muzete ho srovnat s http://www.jiripospisil.cz
Jedna se o redesign teto stranky.

Dekuji :))
Roman[ticka]
Profil *
Je to zatim jen beta. Nehledte na kod atd. Jen na design! Diky
Martin Kuželka
Profil
Nějak nechápu, proč u takové stránky dochází k redesignu. Ta původní verzi mi připadá hezčí...
Marty
Profil
Ta nová verze mi rozhodně přijde lepší.
Má sladěnější barvy a na oči je to příjemnější.
Možná bych ale uvažoval o podtrhávání odkazů, jinak je to takové nejasné.
Pepee
Profil
Mno mě to taky příjde prašť jako bouchni.
Petra
Profil
Ta původní na mne působí líp. K té nové - ty odrážky v menu vypadají divně. Odkazy ("minulý sloupek") skoro nejsou vidět. Ten sponzor musí být nutně v hlavičce? Z pravý strany by to chtělo možná nějaký border. Odkaz na německou verzi "Germany" mi přijde jako blbost.
mosba
Profil *
nová verze je mnohem příjemější ke čtení (barvy, velikost písma). původní web vypadá jako nějaký mohutný web, ale přitom to je jen nepříliš rozsáhlá prezentace sportovce. v tomto ohledu mi připada nová verze vhodnější, nestraší návštěvníka, že se bude muset probírat hromadou čtiva. k nové verzi by ale snad zasloužila trochu dořešit. pár mých tipů:
- text horního menu bych zkusil umístit na tom šedém pozadí o fous níže, jak to bude vypadat (působilo na mě zvláštně, že pod ním je více místa než nad ním)
- plus co psala petra - odkaz na německou verzi je pro německého čtenáře, tudíž by měl znít "deutsch", totéž pro czech - "česky";
- a marty - odkazy by stalo za to podrthnout alespoň pro hover. není nejlepší když jsou odlišeny jen barevně.
- seznam zpráv v levém sloupku - zkus mezi nimi dát drobný odstup ať je mezi nimi trochu větší mezera než je pouhé řádkování. a nadpis aktuální zprávy trochu odsadit od vrchu.
- možná by také pomohlo dát po celé levé hraně textu tutéž iluzi lehného zvýšení jako je nalevo od horního menu (aby prostě pokračovala dolů napravo od leveho sloupku, nalevo od textu). možná by to vypadalo divně, nevim, zkus to (také nevim jestli by to bylo vůbec použitelné i pro další podstranky)
mosba
Profil *
"iluzi lehkého zvýšení... "
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0