Autor Zpráva
Trawis
Profil
prosím o kritiku http://www.bretick.ic.cz
japlavaren
Profil
myslim, ze je to dobre
Railbot
Profil
Proč je menu tvořené nadpisy H1?
Rozměry obrázků v (X)HTML se udávají bez jednotek, tedy například width="50" a ne width="50px"
j_i_m
Profil
Celkem mi vadi ze to neni nijak ohraniceny - pár odkazů tvářících se jako menu .. nwm
Mistr
Profil
Trawis
Mazoch, Mazoch... Ty máš něco (kromě stejného příjmení) společného s tím skokanem na lyžích?

A k webu mám poznámku: na titulní stránce ukáži na obrázek

a objeví se mi v ALTu text Návrat na hlavní stránku.... Ale vždyť už tam jsem, tak kam bych chodil?

Proč má stránka http://www.bretick.ic.cz/about1.php v MSIE 6 SP 2 vodorovný posuvník?
Trawis
Profil
for Railbot
To menu je tvořeno nadpisy H1 kvůli SEO. Je to zbytečné nebo chyba?

for j_i_m
Jak by to mělo být ohraničené? Když tam dám underline, tak to vypadá špatně.

for Mistr
Se skokanem Janem Mazochem nemám nic společného kromě toho příjmení a stejného města, ani osobně ho neznám. A k tomu druhému dotazu: Hlavička je includovaná takže je pro všechny části webu stejná jen se náhodně mění obrázky. Každopádně to jde snadno udělat, aby tam nebylo 'Návrat na hlavní stránku...'. A ten posuvník by už měl být opraven.
Railbot
Profil
Trawis
Je to špatně. Menu je menu, ne shluk nadpisů. U vyhledavačů ti to stejně nepomůže.
Petr Tichý
Profil
Navigace je nepřehledná a nelogická.

Př.: v menu kliknu na "O mně a kontakt". >> skoro jediné co se změní je obrázek a objeví se dva záhadné "odkazy" (to totiž zjistím až na ně najedu myší), které se jmenují znova "O mně a kontakt" + "Napsat e-mail".

Myslím, že je to zbytečně komplikované. Navíc když máš v menu tolik místa.

Co se týče designu ... nápad dobrý

Sekce "Inspirace" je tak ukrutně dlouhá, až není možné se v ní normálně pohybovat, protože kolečko myši a posuvník reagují moc velkým posunem.
Sid
Profil *
Tak to menu mohlo být seznamem (ol) a opět vidím nesmyslný použití "sebechvály" typu xhtml valid a css valid. I ta Toplistová statistika je tam zbytečná. A to scrolování v inspiraci je hrozný, je to nekonečný...Dal bych to do nějaké galerie přes celou obrazovku a né jenom do sloupečku po jednom obrázku.
Fejtis
Profil
To menu je tvořeno nadpisy H1 kvůli SEO. Je to zbytečné nebo chyba? // nadpis H1 má být na webu jediný, když o sobě píšeš, že SEO rozumíš írně pokročile, tak by jsi měl aspoň todle vědět
Jinak k webu nemám co číct, je to normální osobní web, který mě nijak nezaujal
Trawis
Profil
Díky všem za kritiku. Rady a podobné zprávy se hodí a hlavně z toho důvodu jsem zde odkaz pro kritiku mého webu hodil. Něco málo jsem pozměnil, ale předpokládám, že to stále nebude pro mnohé z vás na jedničku... 8-) takže buďte vítáni na http://www.bretick.ic.cz
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fejtise:
nadpis H1 má být na webu jediný
Pročpak?
Timy
Profil
Fejtis
„nadpis H1 má být na webu jediný“
Vítej ;-).

Trawis
<a name="up"></a> k čemu tohle, není lepší používat identifikátory?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0