Autor Zpráva
ph@tE
Profil *
Ohodnoťte prosím tento grafický návrh. Do návrhu jsem nedával skoro žádné texty, snad to nevadí.
Něco se ještě bude měnit, teď mi jde především o rozmístění prvků, barvy, sladěnost atp.
http://www.phateweb.cz/pictures/navrh.jpg
Fejtis
Profil
1) Není to špatné, ale když tam nemáš obsah , tak nemám celkový dojem.
2) Přidat k oblíbeným?
3) Ta patička je divná
j_i_m
Profil
Pěkný, jenom jak říkal Fejtis bez toho obsahu se nedá hodnotit.
Petr Tichý
Profil
Nápad a barvy se mi líbí. Obzvláště se mi líbí logo, které by mohlo být ještě o něco vetší. (pouze jméno, popisek webdesigner, kodér a programátor se mi již nelíbí - divný font)

Nelíbí se mi odkazy v menu. (moc obyčejné)

Již to tady několikrát proběhlo ale "Přidat k oblíbeným" je zbytečnost.

Zkus to alespoň základně rozřezat, odkazy menu s nějakým tím hover efektem + text rozdělený na odstavce a hned to bude lépe hodnotitelné.
A
Profil *
BTW: proč si webdesignéři dávají tak často do loga ovoce?
ph@tE
Profil *
Fejtis
Na patičce asi ještě trochu zapracuju

Petr Tichý
Ten popisek u loga je stejným fontem jako moje jméno.
Na menu ještě zapracuju, nic mě nenapadlo, tak jsem tam jenom naplácal zkušební text.

A
Nevím, ale já jsem si ho tam dal, protože mám rád hrušky a přijde mi to jako vkusný doplněk grafiky. Ono se těžko hledá nějaký obrázek, který by šel dát do hlavičky a souvisel s webdesignem, tak tam většina lidí cpe ovoce - je to jednoduché a nemusí se nad tím moc přemýšlet:-)

Místo tý fotky krajiny ještě přijde moje fotka a začal jsem to tedy rozřezávat...
Petr Tichý
Profil
ph@tE
Stejným fontem to je a právě proto se mi to nelíbí :) Možná něco obyčejnějšího ale spíše je to subjektivná pocit (či názor:).
ZdendaR
Profil
Libi, moc (i jednoduchý menu). Jen zelenou, coby barvu rámu (spodek i vršek) bych trochu oživil, mírně sytější barva by byla, myslím, lepší.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0