Autor Zpráva
thjuks
www.fotbal.netuje.cz. Co si myslíte o mé stránce? Co zlepšit? Nelíbí se mě nízká návštěvnost...:-(
Mistr
thjuks
(1) Osobně bych u fotbalové stránky očekával spíše například zelené pozadá než sluncem prosvícenou žlutou.
(2) Trápí Tě nízká návštěvnost? Výdyť Tvůj web (alespoň jak píšeš) byl spuštěn 30. ledna 2007. To je opravdu velmi nedávno. Už jsi ve vyhledávačích?
(3) Postrádám klikací logo.
(4) Bílé písmo na žlutém pozadí je prakticky nečitelné.
(5) Oceňuji skrytí vstupu pro administraci webu.
(6) Nepodtrhávej to, co není odkazem. Viz stránka http://www.fotbal.netuje.cz/stranka.php?page=reg
Mistr
thjuks
(7) Oprav si popisek odkazu Freestylisti v elvém menu. Ostatně, nemělo by tam být spíše Freestylisté?
Petr Tichý
Moc kontrastní barvy. Ikonky z windows pro tisk a email se tam nehodí.

Celkově mě příjde web nepřehledný a vadí mi, že je kvůli obrovskému banneru nevycentrovaný.

Takové množství reklam? K čemu to?
thjuks
Web byl spuštěn 30. ledna, ale předtím působil na jiné adrese v úplně jiné podobě a obsahu, proto tam nějací návštěvníci tam jsou. Reklamy tam podle mě nevadí. S písmem to není tak horké. ale ztmavit kapánek pozadí bych mohl. O klikacím menu jsem neuvažoval, nemyslím si, že jej používá tolik lidí.
Mistr
O klikacím menu jsem neuvažoval
O klikacím menu? Doufám, že jsi o něm uvažoval!

Ale Tys měl spíš na mysli klikací logo, co? Píšeš, že jej používá tolik lidí. Máš pro to nějaké výzkumy? Možná, že není zatím tak rozšířené, ovšem existují skupiny lidí, kteří jej používají a jsou na něj zvyklí. Tak proč jim klást do cesty překážky? Návštěvníky musíš k webu vábit a předcházet si je, ne se na ně vyfláknout jen pro to, že daný prvek nepoužívá tolik lidí.
thjuks
jasně, myslel jsem logo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.