Autor Zpráva
victor
Profil
Prosím vás o názor na tyto stránky http://victorspage.czweb.org/ děkuji
Petr Tichý
Profil
Jako prezentační vizitka by web mohl mít takový rozměr ale jako místo, kde má člověk mj. číst články, je zvolená špatná velikost.

Články se v malém okénku špatně čtou a web není vycentrovaný. (Opera 9.01)

Jediné zdůraznění, které pužíváš je červené a to jak pro zvýraznění důrazu tak pro odkazy. To není dobré.

Weby s černým pozadím se mi nikdy moc nelíbili, ale to je jen můj osobní názor.
Miloš
Profil
— Odkazy nejsou podtržené a vypadají jako jiné červené texty. Myslíš, že bude někdo jezdit po stránce myší, jestli tam není odkaz? To víš, že se na to každý vy****tento.
— Malá písmenka, která v exploreru nejde zvětšovat.
— Ktom toho, že jsou mrňavá písmenka špatně čitelná, v červené jsou téměř nečitelná.
— Texty pomocí obrázků jsou a) také (a ještě více) nečitelné, b) bez načtených obrázků naprosto nepoužitelné.
— Menu je závislé na obrázcích, a to naprosto. Fuj.
Znáš jinou značku než <div>?
— Značný prostor stránky zabírá zbytečná anketa.
— Oproti tomu články jsou příliš dlouhé na to, v jak malém okně je máš zobrazené. I kdyby bylo písmo čitelnější, asi bych je nečetl.
— Na odkazy pod anketou klikat nebudu, protože jsou moc malé, já nevím kam vedou a luštit s lupou je nebudu.
— Počitadlo je příliš na očích. Myslíš si, že mě (nebo jiného návštěvníka) zajímá? Když vidím na stránce počítadlo, v 99 % pokývám hlavou a řeknu si „zas další blbeček“. Když už ho tam nevímproč musíš mít, odkliď ho na nějaké upozaděné místo.
— Stránka je nalepená na levý kraj; nemusí být nutně centrovaná, ale aspoň ji trochu posuň do prava.
— Stránka s odkazy mě rozesmála – proč odkazuješ na Seznam, Google nebo Yahoo? To si myslíš, že jue nikdo nezná? A nebo že na ně budou chodit přes tvoje stránky? Když už dáváš na své stránky odkazy, ať vedou na weby, které sice nejsou ve všeobecné známosti, ale které stojí za návštěvu.
Miloš
Profil
Ještě k těm blůborďáckejm anketám – mám pocit, že všechny weby z těch, které ji obsahovaly, tu dopadly v hodnocení dost neslavně, byť byla nejčastější odpověď těchto anket, že se stránky líbí. Funkci takových (jak říkám zbytečných) anket vidím jedině v tom, že slouží majiteli (autoru) webu k sebepropagaci, k sebechvála. A sebechvála smrdí.
Str4wberry
Profil
1) Text a odkazy jsou nečitelné
2) stránka mi přide zbytečně malá (případně zarovnat na střed)
3) změnil bych písmo

Hodnocení: 3/10
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0