Autor Zpráva
Venca V.
Profil *
Zdravím, dělal jsem kamarádovi stránky, tak prosím o názor na design i kód. Odkaz. Díky...
Iškuda
Profil
- menu je skoro nečitelné
- to logo úplně dole nevypadá, že by tam zrovna patřilo
- seznamy (např. koncertů) bys mohl udělat třeba pomocí <ul> a ne <br>
- možná bych také změnil umístění počítadla
Mistr
Profil
Venca V.
Stránka se poměrně dlouho načítá.
Venca V.
Profil *
Iškuda - patičku jsem upravil, takže logo dole i počítadlo jsou snad vyřešené. Je to lepší?
<ul> místo <br> byl taky dobrej nápad, nevim proč mě to nenapadlo... opraveno :-)
-a to menu taky předělám, ale bude nějakou dobu trvat, než to stvořim :-)

Mistr - načítání bohužel neovlivnim, na webzdarma nejsou ty servery zrovna nejrychlejší, je tam problém i s ftp, pořád se mi to odpojuje... Jinak na serveru, na kterém mám stránky já není s rychlostí těchle stránek problém...

Díky za odpovědi,Venca V.
ZdendaR
Profil
Stránky jsou v pohodě, jen bych určitě změnil home stránku, vypadá děsně odflákle.
Text "oficiální..." bych dal nějakým reprezentativnějším fontem (na blackbeatovou kapelu) nad fotku, fotku orámoval a pod ni dal ještě nějakej text, něco, co kapelu trochu přiblíží a vystihne (ať je ta stránka aspoň k něčemu).

Na celé stránce bych určitě volil jinej druh písma (třeba tučnej Garmond či něco podobnýho).
Venca V.
Profil *
ZdendaR - tak ten nadpis jsem přesunul, měl jsi pravdu, orámováno už taky je... Nad tím fontem se ještě zamyslím, abych vybral nějakej správnej.. Dík.
Iškuda - tak už jsem předělal i to menu, je to o 10px širší, písmo větší a doufám i dobře čitelné...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0