Autor Zpráva
jaho
Profil
Prosím o kriktiku stránek www.fotografovanisvateb.cz
DZer
Profil
1- až dost strohej desing
2- logo zabírá celou stránku, musí se dost scrolovat
3- infomace jako telefon atd ...bych dal do podstránky "kontakt" nebo tak něco
jaho
Profil
1- až dost strohej desing
2- logo zabírá celou stránku, musí se dost scrolovat
3- infomace jako telefon atd ...bych dal do podstránky kontakt nebo tak



1- .... - ja vím ja jsem ty stránky jenom malinko upravoval. (puvod. najdete na www.fotografovanisvateb.cz/st)

3-informace.... - to si majitel webu přál, aby to bylo takhle...
DZer
Profil
to si majitel webu přál, aby to bylo takhle...
když si to přál, tak ať to má...
Mistr
Profil
jaho
Chybný odkaz ve stránce http://www.fotografovanisvateb.cz/vitriny.html na úvodní stránku v hlavičce.
Nox_lbc
Profil
to šedé pozadí je opravdu depresivní, na můj vkus je to celé příliš jednoduché, rozevláté a nesourodé ...
Bubák
Profil
Mám rozlišení 1280×1024, ale při prohlížení fotogalerií se mi nepodařilo podařilo, díky podivné rámové konstrukci zobrazit portrétově orientované fotografie (na stojato) celé, musem jsem po fotkách rolovat.
U fotek je zbytečný, nicneříkající EXIF, naštěstí bez EXIF náhledu.
Sid
Profil *
Na web o svatbách je to příliš ponurý, to je fakt. Třeba do modra bych to dal. A ten font písma je fakt moc velkej, lidi nejsou tak slepí, to scrolování dolů mně vadí, když tam skoro nic není... A ve fotogalerii u rámců máš špatně definovanej doctype, má tam být Frameset.
Petr Tichý
Profil
Jestli to je web, který má nějak výrazně panu fotografovi pomoci s propagací jeho služeb, tak bych ho celý od základů překopal.

Světlejší pozadí, nějak ohraničené "tělo" dokumentu, lepší font, výraznou navigaci a lépe strukturovaný celý web ...
jaho
Profil
Já vím, mě se taky na tom nelíbí spoustu věcí, ale majitelovi to nevadí (např. ten nadpis). Jo a to pozadí už tam bylo. Každopádně díky za kritiku :-).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0