Autor Zpráva
Aldred
Profil
Prosím zhodnoťte mi tento web: www.playall.cz , který je zaměřen na filmovou scénu a vše kolem toho.

Celý web jede na RS WordPress, a proto mi nejde zas tak v prvé řadě o kód, ale hlavně o přehlednost, co vylepšit pro spokojenost navštěvníka a jak ještě vychytat nějaké věci ohledně SEO (momentální verze má 5x větší navštěvnost než ta původni - pochlubit se musím :-)

Děkuji
Aldred
Profil
Nikdo ? :-((
KuKu
Profil
No design hodnonit nemusím protože už se to hodnotilo když to sem dal Lexter a kód no vcelku přehledný ale nechápu adresu css - wp-content/themes/playall/style.css???
ZdendaR
Profil
Tak jo, já bych to i pochválil (a dost), ale když už ses pochválil sám... no prostě dobrý.
quinux
Profil
Aldred
1. V hormím menu bych nahradil výraz "home" něčím více českým (úvod, úvodní strana), taky se mi to menu nějak nezdá, připadá mi, že se ztrácí.
2 .background:#C48C06 none repeat scroll 0%; takovýhle zápis jsem tedy ještě neviděl a musím říct, že nechápu co má dělat ;o)
3. Odkaz na "soutěž o trička" dej přímo na soutěž o trička a nepřidávej zbytečný a nic neříkající "více zde"

Celkově je design v poho.
KuKu
Profil
jo a obsahövě je to super a myslím že ten web budu často navštevovat:)
KuKu
Profil
Nevím jestli si to kopíroval nebo psal což pochybuju ale je to suuper:Dhttp://playall.cz/chyby-ve-filmech/chyby-ve-filmu-pirati-z-karibiku-pr okleti-cerne-perly
Gekon
Profil
KuKu
Viděl bych to na cestu k externímu stylopisu WP šablony, v čem je problém?
Mistr
Profil
Aldred
Tlačítko Vložit komentář - stránka http://playall.cz/serialy/pratele-special - je prakticky neviditelné.
Aldred
Profil
Mistr
neviditelne ?? tak to nevim,...je uplne stejny jako vsude jinde....
Gekon,KuKu
ano, cesta k externimu CSSku
quinux
to .background> nevidim to nikde ... jak je to mozne :-P ?
KuKu
Obsah nemam na starost ja, ale vsechny recenze piseme samy, akorat ten clanek co si zminil (chyby ve filmu Pirati z Karibiku) delal nejaky zkusebni redaktort a zjistilo se ze to okopiroval nejspis,....
Lexter
Profil
No vidím, že hlavičku jsi celkem pozměnil, ale takhle mi to tam vůbec nesedne, ovšem je to věc názoru.
quinux
Profil
Aldred
o .background> nevidim to nikde ... jak je to mozne :-P ?
Buď jsi to již opravil a jen později nahrál na server a nebo spíše mám problém s FireBugem. V tuto chvíli už mi z nějakého důvodu nechce zobrazit styly, že prý nemám nainstalovaný DOM inspector ve Firefoxu, což je ale blbost. Takže nejspíš to byla chyba na mé straně, promiň ;o)
aldred
Profil *
quinux
OK, v poho, ja nic neopravoval. Nejprve jsem si myslel ze to bude nekde u komentaru, protoze styl komentaru jsem prevzal jako hotove receni, a temer nic sem neupravoval. Ale kdyz to ani tam nebylo tak me to docela dost prekvapilo kde se to tam u tebe vzalo
quinux
Profil
aldred
No ukazovalo mi to u menu. 3lo totiž o to, že když se stránka pomaleji načítala, tak menu nemělo definovanou barvu pozadí a tím bylo neitelné než se odčetl obrázek (asi). Možná to byla jen chvilková chyba prohlížeče. Dneska mi to nedělá.
Aldred
Profil
Nejakej odbornik (Plavacek, Dero, habendorf ci nekdo takovy profesionalni) by neporadil co jeste zlepsit ?
Mistr
Profil
Aldred
Nejakej odbornik (Plavacek, Dero, habendorf ci nekdo takovy profesionalni)
Myslíš, že třeba kolega Gekon či quinux, co Ti tady již radili, nejsou profesionálové a odborníci? ;-)
Aldred
Profil
Mistr
no tak Gekon nevidim ze by neco poradil,....a quinux.. ? nejak si ho odtud nepamatuju,.. a to ze sem chodim kazdy den,..tak nevim... kazdopadne jeho rady jsem si vzal k srdci a nadhodim to majitelovi stranek,...
Aldred
Profil
Pls, jeste nekdo nejakou konstruktivni kritiku ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0