Autor Zpráva
bolis
Profil
Ahoj. Prosím o zhodnocení těchto stránek: www.garmondstudio.cz . Děkuji moc za konstruktivní kritiku.
Azu
Profil *
Není mně jasný proč se stránka s galerií liší od ostatních, tak by tomu být nemělo.
Ke kódu stránky se snad nemá smysl raději vyjadřovat. Přijde mně, že o HTML víš asi kulový a web byl stvořen v dreamwaveru jak je tomu bohužel poslední dobou častým zvykem většiny rádoby firem tvořících stránky na zakázky a o vlastním HTML a CSS vědí asi jen tolik, že to existuje. Neumim si jinak vysvětlit tu prasečinu v kódu kdy je v těle dokumentu hned asi 4x <head> !!!
Co se týče vzhledu, přijde mně to dost ponuré, depresivní.
Sid
Profil *
No, je to opravdu moc tmavý, jinak by to nebylo zas tak špatný. Ten divokej kód kupodivu zkousla i starší Opera. Takže výhrady :
- zalamování nepárových tagů je jenom xhtml (br /)
- použij padding místo mezer (&nbsp;)
- nenašel jsem v kódu ani jeden odstavec (p) a kdybys ho používal, může vyházet zbytečný br

Podívej se tady trošku po webu, co víc bys o html chtěl vědět než z téhle "Yuhůho příručky bezpečného html" :-)

Jinak když máš v hlavičce logo, tak by mohlo být klikací. Nejhezčí na tom webu budou asi ty fotky...
Azu
Profil *
Jak to tady pročítám, tak ty máš asi nějakou úchylku na klikací loga :-)
Railbot
Profil
Azu
Klikací logo je věc, která by na každém novém webu měla být samozřejmostí. Je to práce na pár minut a přínos není zanedbatelný.

Jinak web zabývající se grafikou a fotografováním či něco podobného bych si představoval spíš barevnější, veselejší...k takovému webu se aktuální barevné schéma příliš nehodí.
bolis
Profil
Azu: Ta galerie se lisi proto, aby bylo vic mista na ty fotky, aby mohly bejt vetsi a aby se tolik nemuselo rolovat. Ten kod jsem zatim delal v rychlosti, tak na to mrknu. Dik za upozorneni. Jo diky za to head. Toho jsem si nevsim. To asi vzniklo kdyz jsem tam neco kopiroval. K tem barvam. Podle me se k fotkam hodi cerna popripade jina tmava barva. Navic to bylo prani zakaznika. Diky za vsechny nazory
Azu
Profil *
černá nebo tmavě šedá je pro fotky dobrá o tom není pochyb ale mít k tomu i tak ponurou hlavičku není třeba
rommy
Profil *
kontrast pozadí a barev fontů je příliš velký...chtělo by to změkčit ( třeba by pomohlo prohození barev červená-světle modrá )
Sid
Profil *
Hele Azu, jestlis to myslel na mě, tak to opravdu není o úchylce, ale když už mám logo, tak se prostě klikací nabízí. Ty, koukám, seš taky velkej kritik a sám asi znáš jenom ten dreamweaver, když o něm tak mluvíš :-) Něco trošku konstruktivního autorovi neumíš napsat ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0