Autor Zpráva
Mars
Profil *
Zdravím,

poprosil bych vás, obligátně, o názory na použitelnost, přístupnost, celkový dojem zejména z pohledu uživatele.

Díky za vaše případné reakce.

odkaz zde
Mistr
Profil
Mars
(1) V MISE 6 SP 2 je menu v patičce na dvou řádcích (snad při libovilném rozlišení).
(2) Zařadil bych klikací logo.
(3) Co znamená ta jednička na tom golfovém míčku v hlavičce? Já myslel, že je to počítadlo.
(4) Proč je svislé menu odlišné od menu v patičce?
25k
Profil *
Je to pekne.

Mel bych 2 vytky

1/ Menu je obycejne, zakomponoval bych obrazek golfoveho micku
2/ Pozadi stranky bych taky prohnal nejakym motivem GOLFU.
Railbot
Profil
Přidal bych tiskový styl a stávající doplnil o media="screen, projection"
Na škodu by ani nebylo skryté menu s možností přeskočit navigaci a přejít rovnou na obsah.
Mars
Profil *
Mistr

Počítadlo to není, každý míček má své číslo a zde by ta jednička měla lehce a nevtíravě vyjadřovat profesionální přístup.
Mistr
Profil
Mars
Počítadlo to není, každý míček má své číslo
Aha, nejsem golfista a to vyjadřuje mou otázku.
Sid
Profil *
Celkově to působí lehce a svěže. Pěkný jsou ty 3d obrázky golf. tématiky ve stránkách, ty se mně líbí :-) Snad bych ten footer (patičku) oživil nějakým golf backgroundem nebo něčím, aby to dodávalo víc zaměření webu. Ale mám tady chybku a to ve FF 2 na stránce http://www.albatrosgolf.cz/restaurace-zazemi.html a to v patičce - obr. umyvadel není nad, ale vedle menu a tím ho srazí na 2 řádky a vypadá to blbě. IE a Opera jsou ok.
Mars
Profil *
25k

1. promyslím
2. chceme bez bariér podat informace, myslím že pozadí není nutné


Railbot

1. pravda pravdoucí, doplníme
2. hmm, možná ano

Sid

Chyba opravena, díky za upozornění
Mars
Profil *
Ještě bych se rád zeptal jestli je pro Vás, kteří jste "neobeznámení s golfem", tento web srozumitelný a dobře vysvětlující.

Dík
Mars
Profil *
Nikdo nemá ani drobnou poznámku ke "srozumitelnosti" webu ?
Tino
Profil *
Šiel som na stránku bez očakávania a akejkoľvek informácie o golfe. V priebehu chvíľky som zistil, koho môžem kontaktovať, ak chcem s golfom začať a že som na dobrej adrese, ak som začiatočník. Z užívateľského pohľadu výborné.
Mars
Profil *
Tino

Díky za "rychlosondu" do stránek, přesně tohle mě zajímalo :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0