Autor Zpráva
scrape
Profil *
Ahoj...tak som tu zas a s novym grafickym navrhom,
tak by som bol velmi rad kebyze mi poviete,co sa Vam tam paci a co zas velmi nie,
skor nez to zacnem davat do kodu.
stranka: www.scrape.ic.cz diky...
Lexter
Profil
Asi mám nějak moc špinavej monitor, nic tam nevidím, jen takový flek. sry....
beaver146
Profil *
- no snad ne ze untitled document, asi tvoje prve stranky co
- no z grafickeho navrhu sa moc hodnotit neda
- niečo mi tam chýba
- copyrights neznie moc česky či slovensky, používa sa všetky práva vyhradené
- skus ot tu dat az to budes mat nakodovane
GrizzlyX
Profil
Zajímavý návrh ;-)
Jediné co by se tomu dalo vytknou je jedine:
- text oproti pozadí není příliž čitelný
- celý web mi přijde takový abstraktní-nevím zda je to účel, ale byl bych asi pro zintenzivnění barvy

Až bude k dispozici code tak se da diskutovat daleko lepe, zatim to az na predchozi vytku vypda zajimave.

EDIT: jen bych rád reagoval na beaver146
no snad ne ze untitled document, asi tvoje prve stranky co - pokud ma nekdo prozatim navrh stranky tak preci nezalezi ne tom jaky ma title, kdyby ta stranka byla rdy bylo by to neco jineho

no z grafickeho navrhu sa moc hodnotit neda - nejaky design tam je, je sice ladeny do abstraktniho vzhedu ale je
habendorf
Profil
Vypadá to jako neznámý holandský mistr ze 17 století, který posledních 100 let visel v zahulený knajpě :o)
scrape
Profil *
Dakujem za vsetky prispevky a rad by som reagoval...

dik GrizzlyX ze si to vysvetlil s tym untitled document,akurat som to chcel napisat,
a ta abstraktnost mala byt ucel..snazil som sa o jednoduchost a aj trosku o originalnost,
no predsa len skusim trosku zvacsit kontrast..
na Lexter ak je ten flak cierny tak pomoze jedine si zapnut monitor
na habendorf dik ze si tam dal aspon toho smajla....aby som vedel kedy sa mam zasmiat

a budem vdacny za vsetky vase reakcie...
habendorf
Profil
scrape: No ale na mě to fakt tak působí. Teda ta střední pasáž s mrakama.
beaver146
Profil *
prepac, ze som bol moc prisny, som si najprv nevsimol ze je to len navrh
scrape
Profil *
habendorf ved v pohode aj vela inych ludi ma podobne problemy a v mrakoch vidia aj ovela strasnejsie veci...ale apon sa snazia ten svoj problem dako riesit a dade zajdu...
DJ Miky
Profil
Tam něco je? Sorry, ale skoro nic tam nevidím. Žádné mraky, jen slunce nad vodou, jediné, co tak nějak přečtu, je "našimi očami Tajak". A to je dost málo. Zrak mám v pořádku, jen trochu ztmavený monitor.
habendorf
Profil
scrape: Furt nevím, jestli mi rozumíš, v mracích nic nehledám. Chci říct, že to na mě působí jako starý obraz. Pořád nevím, proč ta nevraživost?
scrape
Profil *
habendorf dobre tak sry som si asi zle vysvetlil tu tvoju prvu pripomienku,
to vies ta vasa cestina...
Lexter
Profil
Monitor zaplý mám. Jde mi o to, že to máš rozostřené až běda, paprsky nebo co to je sagají po celý web. jak se to asi bude kódovat? Celé to zostři, oddělej ty záře ven i dovnitř a bude to vypadat jinak.
WanTo
Profil
Zajímavé. Připomíná mi to vzhled Vista a programů pro ně.
scrape
Profil *
Lexter som rad ze mi dal dakto konecne konkretnu radu co zmenit...dik...prerabam....
WanTo neviem ci to s tou Vistou mam brat ako pochvalu ale beriem dik
Flip
Profil
habendorf
Vypadá to jako neznámý holandský mistr ze 17 století, který posledních 100 let visel v zahulený knajpě :o)
ty jsi to vystihl... xD


scrape
zkus vyvětrat v knajpě ;) a ukaz "vyvětranou verzi" :)
scrape
Profil *
Flip noo...hoci velmi nechapem vasmu ceskemu humoru a uz toboz netusim co znamena knajpě,
ale predpokladam ze vam tam vadia tie luce...tak som ich teda trochu vyvětral...ale este nie uplne...
Flip
Profil
Vadí mi tam, ten "kouřový" efekt, který do jisté míry vůbec nechápu... hlavička jinak vypadá docela pěkně.... :) Vymazal bych tu "MLHU" anglicky "FOG" ;)
Petr Tichý
Profil
Není to vůbec ostré, ty stíny, záře a všechen ten "prach" bych dal pryč.

Pamatuj text musí být vždy perfektně čitelný, vím , že text dodaný ve photoshopu není ostrý ale na tomto pozadí nebude ani klasický text dobře čitelný.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0