Autor Zpráva
Jurasek
Profil *
Prosím o hodnocení prvních stránek, které jsem dělal ve flashi na www.autoporadna.kvalitne.cz
Diky
Miloš
Profil
Osobně si myslím, že je flash pro takový typ stránek nevhodně zvolenou technologií. Až na „efektní aminace“ tam nevidím nic, co by nešlo udělat klasicky (HTML+CSS); a kladu otázku, jestli by i nějaké to animování nešlo udělat třeba pomocí javascriptu. Ostatně Když je tam volba „Vypnout animaci“, pak je tu flash ještě zbytečnější. Krom mnohého jiného přináší tu úžasnou vymoženost, že je všude stejný title, nebo třeba že se při najetí na odkaz podivám do statusbaru a nevidím, kam odkaz vede…
Jinak — odkaz na úvodní stránku na konci menu — tam bych ho nečekal; podle mne patří na první místo. A zároveň nějak v menu zvýraznit, na které stránce jsem.
Tolik k dotazu zařazeném do tematu Názor na stránku.

Pokud jde o funkčnost flashe (ale to by patřilo do Názoru na flash) výhradu mám zejména k odkazům – na odkaz lze kliknout jen tehdy, když je myš v jeho horní polovině, a to ještě ne vždy. Zkus si přejíždět myší po odkazu tahem odspoda (začni pod odkazem).
Peta
Profil *
Barevně docela dobré.
Chtělo by zpravit funkčnost menu, musím se chvíli snažit, než na daný odkaz najedu.
Možná bych zvýraznil daké kategorie barevně.
Možná kvůli úvodnímu načítání bych tam dal preolader (načítání).
Osobně pokud je tam už animace bych nedával statickou animaci.

Na to, že to jsou první stránky, docela slušný.
Mila11
Profil *
Chce to vylepšit.
Víc animací, více barev
XXX
Profil
U tech tlacitek v menu si vypni moznost oznacovani textu. Neni pravda, co psal Milos, ze jde na odkazy klikat jen v horni polovine. Jde to i dole, akorat to nejde, pokud je clovek mysi primo nad textem, protoze se misto toho nabizi moznost text oznacit. Oznacovani textu v menu je naprosto zbytecna. Edituj si ve Flashi ty tlacitka, oznac si jejich textove pole a proste vypni vlastnost "selectable" ;)
Jurasek
Profil *
Animaci flash jsem zvolil proto, že jsem si to chtěl vyzkoušet a naučit.
Na menu jsem truchu zapracoval, ale ještě udělam tu upravu, aby když se otevře daná kategorie, tak aby menu svítílo. Odkaz na úvodní stránku jsem dal podle podnětu na začátek.

Ještě na tom budu dělat.
xxxx
Profil *
no jo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0