Autor Zpráva
bcking
Profil
Prosím o kritiku grafiky, kódu, SEO na http://www.gastrolux.sk. Dík
Venca V.
Profil *
Necítím se kompetentní vyjadřovat se ke kódu a SEO, ale jako uživateli mi dost vadí ta červená barva, bolí od ní oči:-) I ta barva nápisu GASTROLUX, s.r.o., Žilina na šedém pozadí je hodně ostrá... A k tomu nápisu: už jsem chtěl na něj kliknout, jak je podtržený, nemělo by se opravdu podtrhávat nic, co není odkaz. Prostě červená a podtržení pryč, jinak myslím o.k.
wimstr
Profil
* Ta červená je opravdu příšerná
* pozadí mi k tomu také nesedí, pohrál bych si s barvami na celé stránce, aby spolu lépe ladili
* Nebylo by špatný na uvodní stránce dát informace o společnosti výš, na spodku stránky bych je nehledal
Railbot
Profil
Děs a hrůza po všech stránkách. Ani se mi to nechce rozepisovat, ale vizuální dojem kazí špatně zvolené barvy a vůbec celkové provedení, kód je pro změnu prasárna, kde je jedna chyba za druhou. O SEO raději v takovém případě ani nemluvit.
Sid
Profil *
Ta barevná kombinace je hodně divoká, strašně dezorintuje. Tu zelenou vyhoď a místo oranžový zkus něco jinýho. V FF 2 jsou rozhozený 1. a 3. menu. Kód rači nemá doctype, to asi kvůli té divoké spodní části (font, mezery typu &nbsp atd.). Vypadá to jak přidaný z nějakýho jinýho html generátoru, protože se písmo změní na velká písmena.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0