Autor Zpráva
slamiq
Profil
zdravim, co si myslite o webu?
http://slamiq.net
Marty
Profil
I když je to sladěný pěkně, tak u stránky nabízející webdesign bych čekal něco více.
Kód - ok, čistý, validní
Možná taky trochu víc propracovat to hlavní menu.
Anonymní
Profil *
Tyhle stránky ačkoliv nejsou ošklivý, nějak na mě nezapůsobily. Nelíbí se mi to menu, které sice nic neruší, ale taky není moc výrazný. Celkově to na mě působí roztrhaně - tu je něco, tamhle něco jinýho.

Nemyslím to zle, tak to na mě působí.

Marty >> kde je tvoje oblíbená kritika hoveru? Vždycky ho kritizuješ :-) lol
Zelda
Profil
Minulý příspěvek (anonym) je ode mě, zapomněl jsem se přihlásit ...

Ještě něco, když se chce někdo vrátit na úvodní stránku, musí kliknout na odkaz "nabídka" - matoucí. A pod menu je moc výrazný obrázek a celý ty stránky moc plavou v prostoru, to mě na nich vadí, teď jsem na to přišel.
ax123
Profil
U projektů jsou zejména v nižších částech texty nečitelné a možná přidat alespoň orientační ceny
Marty
Profil
Zelda jak jsem jen mohl zapomenout ... :)
btw: možná bych ještě napsal něco do titlu(třeba slamiq.net - webdesign), takhle mi to moc o stránce nenapoví
mat
Profil
když je to tady dneska o tom, kdo co rád kritizuje, tak se přidám - jako vždy se mi nelíbí šedé písmo na šedém podkladě , písmo je na můj vkus příliš malé (dá se sice v IE zvětšit, ale jeho defaultní velikost je prostě nastavená jako příliš malá).
Jinak souhlasím s kritikou menu (chvíli jsem ho hledal) a stránky jsou prostě v prohlížeči utopený - hlavně ta úvodní stránka je nudle - chtělo by to nějak ten obsah aspoň ohraničit nějakým borderem.

a jak píše marty - title je nejdůležitějším "atributem" seo - tím, že ho máš na každé stránce stejný, se ochuzuješ o návštěvníky...
Pepee
Profil
Mě se stránky líběj. Kód čistěj (mno aby u profesionála nebyl hmm :o) ...), pojetí jednoduchý, celkem zajímavej web. Pravda je, že by menu sneslo nějaký úpravy, například se mi podivně zaláme text při zvětšení písma (v mozille, linux), no a to písmo je fakt prťavý až moc. Jinak OK.
thingwath
Profil
V menu se mi slovíčko zpráva překrývá s e-mailem. Na projektech se mi překrývají popisky. Firefox 1.0, Linux. (mám nastavenu minimální velikost písma na 12)
slamiq
Profil
thx borci, na tom menu jsem objevil tyto problemy uz driv.. zapracuju..
jinak dik vsem za konstruktivni kritiku
dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0