Autor Zpráva
frances
Profil *
Templat

Dobry den jedna se o navrh webu pro kvetinarstvi. Dekuji za pripominky.
Lexter
Profil
Vypadá to dobře, ale obsah se mi nezdá, ale to je asi tím, že je ho tam tak zoufale málo, grafická stránka se mi zdá v pořádku.

Nabídku a kontakt bych tolik neodsazoval.
Náhledy vpravo zase ano.
Railbot
Profil
Barevná kombinace mi přijde na květinářství poněkud hodně agresivní. Čekal bych světlejší odstíny vícero barev Černá na mě působí pochmurně a nebýt té oranžové, tak si myslím, že je to obchod s pohřebními věnci.
frances
Profil *
Agresivni? Vis nechtel bych aby to hirilo barvami jako na kolotoci. Vis kdyz chce precist text musim tam mit cernou(nebo nejakou kontrastni barvu). Pohrebni weby vypadaji trosicku jinak.

2Lexter kritiku si vezmu k srdci
Railbot
Profil
frances
Svět je barevný a květiny jakbysmet, nevidím dlůvod proč se zrovna u květinářství omezovat na pár barev, které ani nejsou v té kombinaci příliš veselé. Zřejmě ti chybí pořádné grafické cítění a hlavně jeho propojení s tématem webu.

Má to vypadat nějak takhle a ještě lépe ohledně barev, není to žádná věda.
http://www.kvetiny-kvetinarstvi.cz/
frances
Profil *
zesvetlim to a pridam barvy. Ten web co si poslal = NIC MOC(ale proti gustu zadny disputat)
Railbot
Profil
frances
Jako bych to nečekal.
Má to vypadat nějak takhle a ještě lépe ohledně barev
Pokud umíš číst, o čemž začínám pochybovat, tak se dozvíš, že jsem to dal jako příklad ohledně barev, ničeho dalšího.
frances
Profil *
tak tady je druha verze... lepsi?
templat 2
tozi
Profil
prvá verzia sa mi zdá oveľa lepšia, vtej druhej su moc krikľavé farby :(
Petr Tichý
Profil
Druhá verze je IMHO lepší, obsah je takový celistvější než u první a zelená je opravdu lepší než černá.
tozi
Profil
Petr Tichý

obsahovo možno ale čo sa tyka farieb prva ked druha tak zmenit na menej kriklave
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0