Autor Zpráva
Flip
Profil
Ahoj všichni, mám tu další návrh designu, tentokrát pro realitní kancelář...
prvni návrh
druhý návrh
děkuji za konstruktivní kritiku... nějak se mi samotnému nezdá menu... možná potřebuje nějak vylepšit ;)
tiso
Profil
...podobnými farebnými obdĺžničkami nemáš šancu uspieť...
Railbot
Profil
Flip
Projdi si nějaké galerie moderních webů a inspiruj se. Toto můžeš zahodit a začít znovu.
Flip
Profil
zkusil jsem ještě bílé menu... třetí návrh
Railbot
Toto můžeš zahodit a začít znovu.
až tak je to špatné? :(
Petr Tichý
Profil
Není to až zase tak špatně (i když špatné to je :) ale hlavně se to vůbec nehodí k nějaké realitní kanceláři. V tom to je.
tozi
Profil
Není to až zase tak špatně (i když špatné to je :) ale hlavně se to vůbec nehodí k nějaké realitní kanceláři. V tom to je.

suhlasim a aj keby to vyzeralo z dialky ako stranka realitnej kancelarie tak farby su hrozne, skus sa snimi pohrat. :)
DJ Miky
Profil
Volil bych spíše světlejší pozadí, ne-li úplně bílé.
Mistr
Profil
Flip
Z představených tří variant bych volil tu poslední, třetí.
Flip
Profil
děkuji za rady, asi to překopu a zase se ozvu ;)
všechny realitní kanceláře, mají v celku nudný design, chtěl jsem to zpracovat nějak nevšedně - neobyčejně...
Jurasek
Profil *
Jasně, nejde o to mít stejný design jak ostatní, jde převážně o kreativitu a ta náznak je.

Zajímavé jsou všechny návrhy, ale vypadají moc jednoduše. Např. to odražení mezi menu a hlavním blokem, kdybych vyděl stránky, první dojem by byl, že je to v rámech nebo v tabulkách.
To tělo mi připadne takový mrtví, že v něm nic mimořádného není. Zkus ten vnitřek lépe promyslet a oživit.

Hlavička a menu u té třetí, tam bych asi nic neměnil, možná bych to trochu oživil o více obrázků, které by šli vlevo do stracena.
Flip
Profil
Jurasek
děkuji, zkusím nějak "kreativně" vyplnit obsah
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0