« 1 2 »
Autor Zpráva
ceflapoyd
Profil
Ahoj,
chtěl bych vyladit chybky(ne ty v textu) na http://www.garryho.net a byl bych rád, kdyby jste mi pomohli.
Všechno je dělaný mnou (až na obsah).
I když nejsem grafik, myslim že se mi design povedl (všechno je tam kreslené "ručne"..samozřejmě až na psa :) Že to není moc 56kBfriendly vim. Snažil jsem se obrázky co nejmiň zmenšit - celá grafika i s faviconou mají pod 165kB.

U webu je i administrace a pořád na něm něco dolaďuju. Rád se něco přiučím.

Je napřiklad návštěvní kniha dost přehledná?
Díky
Railbot
Profil
To se mi líbí, super :)
Mistr
Profil
ceflapoyd
V MSIE 6 SP 2 jsouve fotogalerii pouze jakési proužky: http://www.garryho.net/fotogalerie/6 Po kliknutí na ně se zobrazí fotografie. Ty proužky jsou záměrem?
ceflapoyd
Profil
Mistr
teďka jsem dodělaval fotogalerii, je to taky videt :D - už jsem to opravil, dík ;)
Miloš
Profil
Vypadá to neotřele, na první pohled proč ne, ale první stránka (včetně grafiky) zabírá 195kB. Trochu moc, polovina by byla rozumná.
DJ Miky
Profil
Super, ale možná bych upravil menu - zrušil bych kurzívu a podtržení, dal tučný text a trochu si s tím pohrál... Možná ještě změnit písmo v tom menu.

Ještě jsem na něco přišel - „navstevni-kniha“ (a ostatní názvy) v titulku nepůsobí moc dobře...
ceflapoyd
Profil
Railbot
dík :)
Miloš
vím nejlepší by bylo i míň. pár obrázků jsem ještě trochu zmenšil..mnělo by to být o cca 20kB menší..ale už neni kde brát :)
Joker
Profil
ceflapoyd
Vypadá to pěkně, jen bych zmenšil výšku toho horního obrázku, resp. obsah podle mě začíná moc daleko od horního okraje stránky. Alespoň teda nejsem zvyklý na to, že ve 1280x1024 mi text stránky začíná ve spodní polovině obrazovky :-)

Pak taková maličkost: na titulní stránce chybí </div> od <div id="page">

Miloš
IMHO to není až takový problém. Teoreticky má stránka slušnou odezvu na připojení od 192kbps nahoru, s přimhouřením oka od 128kbps; navíc grafika je jednotná, takže po první stránce už to pojede z cache.
A pokud bych jel třeba na mobilu přes GPRS asi nemůžu počítat s tím, že se zapnutými obrázky mi to pojede nějak rychle. Minimálně bych si obrázky nechal zmenšit přes Operu mini :)
ceflapoyd
Profil
DJ Miky
to menu mě taky připada divný :) ale tučný se mi vůbec nelíbilo..popřemejšlim o tom ještě ;) title už jsem změnil, dík ;)

Joker
s výškou jsem dlouho váhal..když jsem obrázky zmenšil nebylo moc poznat co to je :D taktéž když jsem posunul víš...a on si člověk zvykne :) ten div si nejspíš chytil v okamžiku, když jsem přeupravoval trochu kód ;)
Liam.Nelvin
Profil *
velmi povedené a nápadité stránka, chválim. Ale zapracovat také na grafik, moc amater a to je zbytečné a škoda:-)
Flip
Profil
luxusní ;) , jediné co mi vadí je, že stránka prakticky začíná až na druhé "vertikální" obrazovce...jinak super nápad, možná si ještě pohrát s grafikou, aby to vypadalo víc realisticky... ty granule a kapky vody by mohly být lepší ;) ale jinak fakt spoko :P
gyoja
Profil
Originální, fakt. A ani mi nevadí ty velké talíře na začátku. Je to pohled ze psí perspektivy a k webu sedí. Mám rád lidi s fantazií.
Railbot
Profil
Snad jen Garry by mohl být trochu ostřejší na té fotce, rozmazání je znát.
J
Profil *
Na velkém rozlišení budiž, ale třeba na notebooku mám ty misky přes 3/4 monitoru, otravné pořád rolovat dolů. Kdyby to byla prodejna psích misek, budiž :-)
Nox_lbc
Profil
Kdyby to byla prodejna psích misek, budiž :-)

To právě ne, ne ? ;) ... takhle je to velmi originální a moc se mi to líbí !!
ceflapoyd
Profil
Díky všem za klané ohlasy :)
Jak jsem řekl, nejsem grafik - snažil jsem se to udělat nejvíc reálný co umim :)

Railbot
ono to v "originalu" je ostrejsi, ale po kompresi se to takhle rozmaze :(

pokusim se ještě vylepšit to co tu padlo za návrhy, dik všem :)
Railbot
Profil
ceflapoyd
Já bych v tomto případě klidně hřešil a udělal obrázky/grafiku pěkné i za cenu větší velikosti. Ten web na té grafické podobě evidentně stojí, takže bych na tom nešetřil. Myslím, že to za to stojí.
Flip
Profil
ještě bych možná trochu vytknul faviconu... udělal bych ji jednoduchou... ta fotka na ní není moc zřetelná ... ;)
Lexter
Profil
IMHO to je nápad dělat web o psovi - pro psa. Ale nakonec proč ne :). Já toho svýho využívám jen k balení holek :D
Kost
Profil *
Psaní komentářů si nějak ošetři. Dají se přidávat prázdné.
RaDeoon
Profil *
Jen jsem nepochytil smysl té stránky ... o psovi ? To každý kdo má psa bude dělat stránky ?
Plaváček
Profil
RaDeoon

A proč ne?
Railbot
Profil
RaDeoon
Co je na tom špatného? Osoobně to shledávám 100x originálnějším nápadem než například web o dalším mladém a nadějném tvůrci webů a podobné osobní stránky o ničem.

Navíc takto originální se nevidí každý den.
ceflapoyd
Profil
Kost
že jdou přidávat prázdný komentáře samozřejme vím, časem to dodělám (mimochodem to za tuhle kritiku vyzkoušelo celkem dost lidí :))

Flip
nad favicounou popřemejšlím

RaDeoon
neviděl jsem důvod proč je neudělat, díky nim jsem se naučil dost nových věcí

ješte jednou dík všem
Miloš
Profil
U fotogalerie bych přidal před odkazy na jednotlivé stránky šipky skok na předchozí a první (<— 1 2 3 4 5 6 —>). Donedávna jsem si myslel, že je to zbytečnost, ale jek to tam není a písmenka jsou malá (1600×1200), neboli proč to návštěvníkovi neusnadnit?

Blbnul jsem s faviconou:

UPD.:
<del>předchozí a první</del>
<ins>předchozí a následující</ins>
Takhle to mělo být.
Papa
Profil *
Ja teda nevim, ale na te podlaze mam problem cokoliv precist.
Miloš
Profil
Papa
A co chceš na té podlaze číst? Vždyť text na těch parketách není, ten je na téměř bílém pozadí (#f2f2f2):
Miloš
Profil
Papa
Teď koukám, že je to dokonce stejná barva jako tady ve fóru.
Papa
Profil *
Aha, ted to vidim. V IE je to v poho. Ve Firefoxu to tak neni.
Miloš
Profil
Papa
Co máš za FF? Já 2.0.0.1 a tam je to vpořádku. (jakož i v Opeře 9 a IE 6)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0