Autor Zpráva
DarkDragon
Profil *
Zajímál by mě Váš názor na tento web, zabývám se spíše tvorbou videi, ale myslim si že celkem ujde...
Odkaz najdete zde: Star Wars Rogue Fan Films
DarkDragon
Profil *
Samozřejmě kritizujte vše (kód, desing...)
Miloš
Profil
Web je optimalizován pro Internet Explorer 6, Firefox 1.5.0.9 Rozlišení 1024 x 768 pixelů nebo 1280 x 1024
To znamená co?
a) pokud nemáš Explorer 6 nebo Firefox 1.5.0.9 v příslušném rozlišení, tak si na*er?
b) nic jsem neoptimalizoval, ale v těhle prohlížečích mi to funguje
c) alibisticky dávám ruce pryč od toho, kdyby to někomu nefungovalo; já jiné prohlížeče nemám a nechce se mi je instalovat.
d) Řeči o optimalizaci zní děsně kůůůůůůůůl

— Mrňavá a v nemu navíc zcela nekontrastní písmenka, která se v Exploreru nedají zvětšil že by ta „optimalizace“?. Modrá písmenka v kontaktech jsou dokonce tak čitelná, že je přečtu už z 15cm.
Blikátka! Jůůůů! Víc blikátek! Ještě!
— Vlakový design (|:<tr><td><td><td>:|) a další zbytečná prehistorika (proč v každém odstavci znova a znova donekonečna opakuješ <p align="left"><font face="Times New Roman, Times, serif">, když @importuješ soubor style.css?
— „Náhled“ obrázku mapa.jpg není náhled – vytvoř si zmenšeninu jako u těch následujících. To, že zmenšíš zobrazení (width…) nezmenší obrázek datově (112kB)
— Neklikací logo
Lexter
Profil
No tak klid Miloši :)

Tam se nic hodnotit nedá, aspoň ze stránky grafiky. Nejsem kodér, tudíž budu hodnotit jen ty nadpisy menu. Jsou hezké, ale stačilo by je dát jako pozadí pro h3 a text v nich naplácnout v html. bylo by to daleko lepší.
Petr Tichý
Profil
co třeba: <?php if ($page == "") { $page = "uvod"; } ?>

Zbytečný klik na víc ...
DJ Miky
Profil
Má cenu se chlubit nulovým pagerankem? Nebo pagerankem obecně..?
DarkDragon
Profil *
To tam je jenom tak, ale nechapu jak to funguje když jednou tam mam 3 jindy nulu??? neumíte to nekdo vysvětlit, zadna zmena na strankach nebyla provedena, tak to nechapu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0