Autor Zpráva
ph@tE
Profil *
Rád bych se dozvěděl Váš názor na tuto stránku. Před pár dny jsem sem dával grafický návrh, nyní jsem ho převedl do kódu. Odkazy ještě nikam nevedou, přibude ještě pár dekoračních prvků (ikonky) a ještě budu upravovat texty. Kritizujte cokoli Vás napadne.
http://www.phateweb.cz/projects/portfolio/
Casero
Profil
ph@tE
Je to pěkné. Ale nechápu, proč tak masivní hlavní menu...musí být tak široké???
Nox_lbc
Profil
Moc textu na úvodní stránce ... zkrátit, ještě jednou zkrátit a výsledek zkrátit ještě o polovinu ;)

Grafika je fajná, ale to menu je fakt moc, jak říkal Casero ...

V e-mailu nepoužívat (zav) ... zbytečně to mate, AntiSpamy jsou už dnes bezchybné, takže klasicky mailto: ...
ph@tE
Profil *
Casero
Myslíš široké nebo vysoké? S šířkou bych totiž radši nehýbal, je prostě stejně široké jako prostor pro text. S výškou bych možná ještě něco udělat mohl, ale zas ne moc, líbí se mi to takhle:)

Nox_lbc
S tím textem ještě něco provedu, zřejmě ho rozčlením do těch stránek co jsou v menu, aspoň už toho potom nebudu muset tolik psát. Ten mail spravim, dík.
Railbot
Profil
Další internetové studio o jednom člověku :)
Nelíbí se mi zarovnání doprava. Na stránce je opravdu až příliš moc textu, 50% vyhoď.
ph@tE
Profil *
Railbot
Nelíbí se mi zarovnání doprava.
Chtěl jsem něco originálního, každý má jiný jiný vkus...
tiso
Profil
1. zarovnanie webu doprava? určite nie!
2. máš nesprávnu štruktúru častí stránky - "Mohlo by pro VÁS být zajímavé" patrí do bloku s postranným stĺpcom, nie do hlavičky - nemá žiadny súvis s textom hlavičky ani nasledujúcou navigáciou či hlavným obsahom
3. 4 odkazy navigácie by som nepreskakoval...
4. referenciám by sa hodilo podstatnejšie miesto ako na konci hlavného bloku obsahu kam sa niekto dostane až ho budue bolieť ukazovák zo skrolovania...
5. odkazy na jazykové verzie by som dal nad hlavičku (v kóde)
6. doplň title s rozšírenejším textom k odkazom
7. dúfam že css bude v externom súbore...
jeje
Profil *
v IE mi asi horní polovina stránky nejde označit (text).
Trochu mi vadí, že je ta stránka napravo (jsem zvyklí na střed nebo doleva, ale to je můj názor).
jinak nemám co dodat....
Railbot
Profil
ph@tE
Něco je vkus a něco je lety prověřený standard. Vlevo, ano, uprostřed ano...vpravo ne. Působí to na mě jako chyba a už jen z důvodu čtení zleva doprava je pro mě nutnost dívat se stále doprava otrava. Originalita je hezká věc, ale chce to i přemýšlet.
ph@tE
Profil *
tiso
1) Nevím, co máte proti zarovnání doprava, ale možná s tím něco udělám, takový problém by to nebyl, rád si nechám poradit.
2) Provedu!
3) Já to tam mám spíš kvuli tomu, že jeden element <li> je v menu pouze dekorační, tak to bez CSS vypadá blbě, když je tam jenom odrážka, ale teď mě napadlo, jak to vyřešit jinak...
4) Jak jsem psal, na textech ještě zapracuju.
5) Provedu!
6) Provedu!
7) To jsem nepochopil, CSS je v externím souboru.
wimstr
Profil
Moc pěkný, to zarovnání na pravo se mi taky líbí...good
Railbot
Profil
ph@tE
Nevím, co máte proti zarovnání doprava
Zkus pochopit, že zarovnat stránku vpravo je krajně něvhodné. Tobě to tak nepřipadá, protože je to tvůj skvělý a origonální nápad, ale ostatní to přijde přinejmenším divné. A jak říkám, něco tam číst a stále se dívat doprava je nezvyk, otrava, pruda...no co chceš, ale určitě to není dobrý nápad. Proč je asi většina webů vlevo nebo uprostřed a žádný zarovnán doprava? Opravdu, webů jsem viděl...nepočítaně, ani jeden nebyl zarovnán doprava. Nepřijde ti to divné? Že by na ten supr kůl nápad se zarovnáním doprava ještě nikdo nepřišel? :)
ph@tE
Profil *
Railbot
Asi s tím zarovnáním teda něco udělám...

jeje
S tím označením právě nevím co. Nejde to označit pouze v oblasti, kde je <div> s obsahem obtékán pravým sloupcem. Fakt nechápu proč (V IE7 už jde text označit všude).
ph@tE
Profil *
Railbot
Dík, hezky jsi mi to vysvětlil.
tiso
Profil
ph@tE
7. ...chyba je asi na mojej strane... T-mobile robí čachre z kódom stránok...
Peca
Profil
Mohl by mně někdo vysvětlit, jak souvisí ovoce s tvorbou webu? Jediné originální na tom je, že je to hruška a není to pomeranč. Ani ta fotka mně tam nedává smysl...
ph@tE
Profil *
Peca
Mám rád hrušky a nic lepšího mě nenapadlo, ano je tak, asi nemám dostatek tvůrčí fantazie. Místo tý fotky bude moje fotka, ale zatim jsem si ji nesehnal - musím o to poprosit kámoše, protože nemám digitální foťák.
Casero
Profil
ph@tE
JJ..myslel sem výšku...
ph@tE
Profil *
Tak jsem opravil většinu chyb, které jste mi psali. Podívejte se na to teď, adresa zůstává - http://www.phateweb.cz/projects/portfolio/

Především jsem razantně zkrátil obsahovou část a umístil jsem web na střed. Také jsem vylepšil strukturu dokumentu atd.

Menu jsem nechal stejně vysoké - líbí se mi tak , to měnit nebudu.
Na webu budu ještě pracovat, ke konci prázdnin by to snad mohlo být hotové, nebojte se, neochudím Vás a dám Vám vědět:-)

Díky všem za připomínky, pokud Vás ještě něco napadne, tak napište.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0