Autor Zpráva
vlpospa
Profil
Ohodnoť te prosím moji první! stránku: http://www.vasil.site.cz
Díky
A kdyžtak mi pomožte, co by se dalo změnit.
Marty
Profil
- chybí kódování (třeba <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250" /> )
- obrázek golden editor, je moc zrnitý(je moc silně zkomprimován)
- nemám rád, když mám na stránce víc jak jedno scrollovátko
- ty pohybující se šipky jsou v pohodě, pasujou tam, ale o tom běžícím textu v logu se to už říct nedá
- při jakýchkoli hoverech odkazů by se neměla měnit tloušťka písma, nevypadá to moc hezky, stačí jen změna barvy, popř. podtržení
vlpospa
Profil
Dik, jak budu mit cas, tak to dodam.a jak se zaregistrovat do vyhledávačů?
Marty
Profil
Do vyhledávaču se neregistruje, ti si tvojí stránku najdou sami, pokud na ně vede z nějaké stránky odkaz(třeba z katalogů, kde máš vždy link na to jak přidat odkaz).
mat
Profil
vlpospa

je třeba říct, že jsou vyhledávače (fulltextové) a katalogy (oborové, apod.) - mezi první patří google, jyxo, altavista, yahoo apod (tam zpravidla nic registrovat nemusíš, pokud vedou na tvojí stránku nějaké odkazy, najde si ji a "zaregistruje" (zaindexuje) si jí fulltext sám (můžeš ale tuhle indexaci popohnat - na těch stránkách bývá něco jako add url, na jyxu pak snad přidat url)

Mezi druhé (katalogy) pak patří u nás doma např. katalogy seznamu, centra, atlasu, volného a pak desítky menších (vsichni.cz., katedrála atd.) - tam už je "zaregistrování" (ruční přidání) stránek nutné - vyplníš registrační formulář v kategorii, kde chceš mít svůj odkaz, a pak už jen čekáš až je schválen a zařazen.
ax123
Profil
Když je to tvoje první stránka, nemyslíš, že je brzo začít nabízet tvorbu web stránek?
Nezobrazuje se ti šipka 112, zřejmě vpřed. Červený písmo na brčálově zelený jde špatně číst. O hover už psal Marty možná bych přidal nějaký pozadí - třeba brčálově zelenou texturu, nebo tak. Yuhů Ti se stránkama pomáhal, že tam máš napsáno spolupracujeme? Dal bych tam spíš něco ve stylu vytvořeno s pomocí... místo alt="šipka" tam dej alt="zpět" . Nevím proč, ale stránky jsou nadměrně široké a to nejdu v rozlišení 800 na 600. No tak to je asi vše, nevzdávej se stačí málo a stránka bude vypadat líp.
mgiel
Profil
1.ty stránky jsou vtipný
2.Skusil bych vložit nějakou grafiku a sladit to .)
3.Odstranil bych dole tu známku tm,protoze je zbytecna
4.Skusil bych vlevo dole jak je aktualizace - odstranit dalsi aktualizace (to nikoho nezajima co se bude dít za mesic ) a zvýraznit aktualizaci která proběhla.
5.dalsi veci uz nehodlam komentovat,asi to nema cenu ..
vlpospa
Profil
Diky za povzbidivé rady.
Marty
Profil
Když je to tvoje první stránka, nemyslíš, že je brzo začít nabízet tvorbu web stránek?
Za pokus to stojí, né? :) Třeba se někdo najde.

Chce to: psát web, psát web a psát web. Ale na první stránky to není nejhorší.
vlpospa
Profil
Diky
habendorf
Profil
Cena nabízených služeb je závislá na velikosti stránek (asi 50Kč za 1 kb).

LOL! Čím víc to zprasím, tím víc zaplatíte!

Hele, to nemyslíš ale úplně vážně s tou komerční tvorbou, viď?
mat
Profil
je to tedy fakt divný, cenit si svojí práci podle kb, pokud bych třeba já prodal svůj web podle tohohle měřítka, byl bych milionář...

ale k věci: vlpospa začíná a má velké oči, časem určitě zmoudří...
kolouch
Profil
No já když psal svůj první web, neměl jsem ani ponětí o tom, co je JavaScript a ty na svých prvních stránkách máš dokonce hodiny, které měří, jak dlouho tam jsem :-)

Jelikož věřím, že u nás v republice nežijí lidé, kteří by snad kradli zdrojové kódy, jsme totiž všichni moc poctiví, klaním se před tebou, protože na první pokus dobrá práce :-)

A malej detail:

Tyto stránky jsou pod registrační ochranou známkou ™ .Bez souhlasu autora je zakázáno kopírovat a manipulovat se stránkami pro komerenční použití.
Copyright Code-Build 2005-2006


Místo komerenční napiš komerční, uživatel se potom tolik nevyděsí :-)

A v tom tvém neúsměvném :-) ceníku píšeš, že ceny jsou bez DPH. Můžu se zeptat: Ty jsi plátce DPH?

Celkový dojem z tvých stránek je tento: LOOOOOOL.

A teď vážně: už to tu někdo psal, chtělo by to to kódování, ne všichni používají IE a já tu mám divný znaky.

Ale moc ti teď kritizuju výběr barev. Ty odstíny zelené a do toho žlutou. To by chtělo nějak upravit jako první.
Vezmi tyhle příspěvky popořádku, pooprav to a třeba z toho i něco bude :-)
Pepee
Profil
Moje babička říkávala, že drzé čelo je lepší než poplužní dvůr. Tak Ti Vasile držím palce, abys získal co nejvíce spokojených zákazníků. Do té doby budeš muset na sobě hodně pracovat. Drž se a nevzdávej to, půjde to pomalu, ale jistě. Abych to parafrázoval jednu reklamu, můsíš se ještě hodně učit.

P.S. Ceník podle Kb je super nápad, pokud používáš FrontPage.... to budeš brzy milionář.
mat
Profil
věřím, že vlpospa se určitě z kritiky poučí (i z té nepříliš vážně míněné) a až svůj web předělá do něčeho lepšího, dá nám vědět...
Anonymní
Profil *
Diky vsem za radu,skusim, co budu umět.
Anonymní
Profil *
Z pohledu uzivatele, ne tvurce bych rad poznamenala:
1) okamzite jsem Ad-bloknula ono vlevo nahore, co mi blikalo a nedalo se precist
2)vyber berev je otazkou vkusu, ale prilis kontrastni barvy vetsine lidi nesednou
3)cca polovina textu je pro me citelna jen s obtizemi
4)polozky v levem menu by sly mozna seradit logicteji
5)v FF se mi to cely rozhodi, kdyz kliknu na nabidku sluzeb
Nezlob se, ze mam tolik pripominek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0