Autor Zpráva
Flip
Profil
trochu jsem to překopal, změnil barvy, a dopnil obsah... Svátek v patičce je přání zákazníka... s tím nic nenadělám ;)
tak co říkáte teď ?
Peca
Profil
-hlavička je odtržená od obsahu
-v menu různě široká písma
-text v patičce vedle sebe nedává smysl
-hlavička je napůl prázdná
Svátek v patičce je přání zákazníka... s tím nic nenadělám - nesmysl. Zákazník většinou neví co chce, v problematice webu se vůbec neorientuje. Je na autorovi, aby zákazníkovi vysvětlil co a jak.
klj.ghmfxhm
Profil *
zkus si to představit, až to bude nakódované. Kolik tam bude obrázků???
hlavička...obráek, menu... obrázek, pozadí za textem...obrázek, patička...obrázek, pozadí stránky...obrázek
Michalek
Profil
klj.ghmfxhm
Představuju si, tipuju tak 6 (když menu nebude řešené obrázky s textem). A dál?

Jinak se mi nelíbí to menu, moc stísněný písmenka.
Flip
Profil
Peca
-šířku písma opravím
-text v patičce bude pravděpodobně jiný... svátek mu zkusím vymluvit...
-hlavička je na půl prázdná = lepší než přecpaná ;)

klj.ghmfxhm
Hlavička obrázek... jistě něco kolem 60kb
Menu=obrázek 724bajtů
Pozadí za textem 473bajtů
patička 224 bajtů
bg_stránky 3kb

.... všechny prvky budou mít pozadi jištěné barvou, v případě že by měl uživatel vyplé obrázky...
Flip
Profil
Michalek
ano menu bude řešeno normálně textem, kvůli přístupnosti... a bude trošku menší písmo, aby to nepůsobilo "namačkaným" dojmem
Peca
Profil
menu bude řešeno normálně textem, kvůli přístupnosti
To jsem zvědavý, jak chceš udělat přístupné menu. Jak to asi bude vypadat, když si uživatel zvětší písmo?
Jak chceš řešit ten barevný přechod? Stránka snad nebude mít pevnou výšku.
Flip
Profil
to zvětšování písmo beru s rezervou... je jen malé procento lidí co to dělá, většina uživatelů ani netuší, že to jde...
pevnou výšku opravdu mít nebude ;) řeším to css stylováním... jedná se o proužek o velikosti cca 2x300px který nechám opakovat repeat-x s pozici bottom .... a kdyz bude vyska prvku vetsi nez 300 resim to bg color... která bude ta nejvyse polozena z přechodového obrázku...
Petr Tichý
Profil
Peca
Flip

I ty tlačítka jdou řešit tak, aby byla přístupná i při velkém písmu.
Jen to bude o něco složitější.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0