Autor Zpráva
jakubroz
Profil *
Prosím ohodnotit! www.djrozo.ic.cz/zstgm dik moc
Lexter
Profil
navigace mi v FF uhýbá doleva a a vyskakuje z obsahu. barvy mě osobně trochu trhají oči. Ale to bude jen subjektivní dojem. Nemám dobré oči. Docela hezky se mi to čte.

Interní styly, externí javaskripty. nevím k čemu jsou.
DJ Miky
Profil
Fotka školy mi překrývá menu, u barev souhlasím s Lexterem, jsou moc silné na tak velké plochy.

Proč dvakrát "Made by Jakub Rož"?

Panely Dnes, Počasí, Návštěvnost stránek a Anketa bych klidně na webu postrádal.
Peca
Profil
Vítejte na stránkách Základní školy Poděbrady, optimalizováno pro rozlišení 1024x768
Slovo optimalizováno jenom upozorňuje na to, že stránky jsou prostě blbě dělané...
Dnes
Dnes je 11. Února 2007
Dnes má svátek: Božena
Používáte rozlišení 1024 x 768
Dnes, dnes, dnes... Dnes používám rozlišení 1024 x 768. To jsem si vžycky přál vědět. Jaké to asi bylo včera?
Po obsahové stránce je to hrůza... Mají to snad být stránky základní školy a ne nějaký portál.
jakubroz
Profil *
Dik za kritiku, ale mohl by mi někdo poradit jak to má vypadat! nebo nakou radu, inspiraci...dik moc
DarkDragon
Profil *
mrkni na [url=http://www.sportgym.cz] web mojí školy/url]. Tohle je stručný a dostatečně přehledný...neplejtvej zbytečně blbostma v kódu a nezatěžuj jima návštěvníky. Stačí mrknout na anketu... to mluví za vše...
DarkDragon
Profil *
mrkni na web mojí školy. Tohle je stručný a dostatečně přehledný...neplejtvej zbytečně blbostma v kódu a nezatěžuj jima návštěvníky. Stačí mrknout na anketu... to mluví za vše...
DarkDragon
Profil *
Sorry nějak se to zmršilo...
beaver146
Profil *
mna najviac odradzuje dlzka nacitania stranok
Miloš
Profil
No ještě aby se to dlouho nenačítalo – stránky zabírají neskutečných 1.21MB. Když to srazíš pod 100kB, bude to mnohem lepší.
RaDeoon
Profil *
Taky jen ten obrázek školy, který je v PNG má 870 kb :) web je optimalizován pro 1024x768 ale není optimalizován pro průměrného rodiče.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0