Autor Zpráva
david
Profil *
hodnotte, prosim ! http://taurus.mmc.cz/david
Juraj
Profil *
Ako bezny navstevnik by som dal za tieto stranky zo 100 moznych bodov - 100 bodov za ich prevedenie. Mozno by bolo vhodne keby tam bolo napisane, ze je to optymalizovane aj pre 800x600. Viac nemam co dodat. Graficka uprava nema chybu :)
DoubleThink
Profil *
- toto dát pryč:

Stránky jsou optimalizovaný pro rozlišení 1280 x 1024
a jsou udělaný tak, aby fungovaly i při vypnutym nebo
nefungujícim Java scriptu


- listí dát pryč

- toto taky pryč:

Nastavte si mé stránky kliknutím sem jako houmpejč :-)
nebo si je aspoň tady přidejte k oblíbeným



Jinak celkově bych to označil jako velmi zdařilé.
david
Profil *
pro to dat pryc ??
llook
Profil
Graficky je to pojaté velmi pěkně. Možná bych zvětšil písmo, malé písmo dobře vypadá, ale hůře se čte.

pro to dat pryc ??
Informace o optimalizaci nikoho nezajímá. Pokud mu stránky nebudou fungovat, tak si toho sám všimne (a měnit rozlišení kvůli tomu nejspíš nebude).
Pokud fungovat budou, pak si možná pomyslí, že patříš k těm tvůrcům webu, kteří tvoří stránky pouze pro svůj prohlížeč na svém počítači.
Navíc to není pravda, teď na to koukám při 800x600 a všechno se zdá v pořádku.

Stránky si dost pravděpodobně nikdo jako "houmpejč" nenastaví. Lidé mívají jako domácí stránku nejčastěji buďto prázdnou stránku nebo stránku nějakého portálu. Občas také nějaký soukromý seznam svých oblíbených odkazů. Ale ještě jsem neviděl nikoho, kdo by si jako domácí nastavil cizí osobní stránku.

A to přidání do oblíbených - pokud uživatel umí pracovat s oblíbenými, pak obvykle umí i stránky mezi ně přidávat. Takže je to zbytečný.
Webspy
Profil
Ale mě se to listí líbí... :-)

Možná trochu upravit to menu - hodně poskakuje při přejížďení... A navíc mě proásleduje :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0